Açık Renkte Uzun Porselen Karolar

Mavi, kırmızı, turkuaz, sarı ve daha birçok farklı renkte sahip olabileceğiniz açık renkte uzun porselen karolar sayesinde havuzlarınızda istediğiniz görüntünün yakalanmasını sağlayacaksınız. Hayallerinizdeki havuz tasarımını yapmanıza olanak sağlayan açık renkte uzun porselen karolar sayesinde en doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz. Rengarenk özelliklere sahip karolar, özel ölçüleri sayesinde kolayca döşenir. Farklı renklerin kombinasyonlarını yapabileceğiniz açık renkte uzun porselen karolar sayesinde isterseniz tona ton formunda da bir çalışma yapabilirsiniz. Onlarca farklı renk alternatifine sahip olan bu karolar, leke tutmadığı için kullanıcısını yormaz. Ölçüleri sayesinde uygulayıcısı için de oldukça avantajlı olan açık renkte uzun porselen karolar için Çilek Havuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Açık Renkte Uzun Porselen Karolar Farklıdır

Havuzlarında fark yaratmak isteyenlerin tercihi olan açık renkte uzun porselen karolar, istediğiniz estetiği yakalamanıza olanak sağlar. Darbelere karşı yüksek derecede dayanım gösteren bu ürünler, aşınmaya, solmaya ve çizilmeye karşı da dayanıklıdır. Havuz suyunun çok daha estetik görünmesine olanak sağlayan açık renkte uzun porselen karolar enerjisini suyun enerjisi ile birleştirin! Yetişkin havuzlarından çocuk havuzlarına kadar tüm havuz tiplerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler, beklentilerinizi tam olarak karşılayacak niteliktedir. Kir tutmayan ve temizlemesi kolay olan bu karolar, 12,5x25 cm boyutu ile havuzlara değer katar.

Açık Renkte Uzun Porselen Karolar Çok Dayanıklı

Donmaya karşı dayanıklı olan açık renkte uzun porselen karolar, aynı zamanda yüksek kırılma mukavemetine sahiptir. Havuzun temizliği için kullanılan kimyasallara karşı da savaşan bu ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Sadece havuzlarda değil, aynı zamanda iç ve dış zemin kaplama malzemesi olarak da değerlendirebileceğiniz açık renkte uzun porselen karolar, havuz keyfinin onlarca kat artmasını sağlayacak. Eğlence havuzları, termal havuzlar, çocuk havuzları, villa havuzları, olimpik havuzlar gibi aklınıza gelebilecek tüm havuz tiplerinde değerlendirebileceğiniz açık renkte uzun porselen karolar için bize ulaşın. Türkiye’nin her yerinden ihtiyacınız olan karolara sahip olmak çok kolay! Tek yapmanız gereken istediğiniz havuz ekipmanını tercih etmek ve fiyat teklifi almak olacak!


Kod Ürün Adı Boyut Renk
80121.2Porselen Karo12,5x25Mavi
80121.3Porselen Karo12,5x25Açık Mavi
80121.4Porselen Karo12,5x25Su Mavisi
80122.2Porselen Karo12,5x25Yeşil
80122.7Porselen Karo12,5x25Açık Yeşil
80122.3Porselen Karo12,5x25Turkuaz
80123Porselen Karo12,5x25Beyaz
80125Porselen Karo12,5x25Kırmızı
80126Porselen Karo12,5x25Sarı
Porselen Havuz İçi Karolar İncele
E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta