Antique Beige - F01

Antique Beige - F01 ile ıslak alanlara değer katın. Her ölçekten havuza kolay bir şekilde entegre olabilen Antique Beige - F01, doğal olarak beyaz renktedir. Üzerindeki renkler ve çizgiler, kaliteli boyalar ile entegre edilmiştir. Bu renkler ve çizgiler, zaman içerisinde solmaz ve renginde bir değişiklik meydana gelmez. Yalıtkan olması sayesinde suyun sıcaklığının korunmasına olanak sağlayan bu ürünler, sıcak ve soğuk su havuzlarından optimum verim almanıza olanak sağlar. Isıyı aktarmadığı gibi elektriği de aktarmayan Antique Beige - F01, gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Porselenin yalıtkanlığından gücünü alan bu ürünler, yapı itibarıyla serttir. Yüksek sertlik derecesi sayesinde dört mevsim boyunca havuz keyfinin kesintisiz olarak sürdürülmesi sağlanır.

Antique Beige - F01’in Yüksek Darbe Dayanımı

Yüksek darbe dayanımı ile beklentilerinizi tam olarak karşılayan Antique Beige - F01’in içerisinde gözenek yoktur. Bu ürünün gözeneksiz olması, yüzeyinde kir barındırmayacağı anlamına gelir. Pürüzsüz yüzey, aynı zamanda kolay bir şekilde temizlenebilir. Isı şoklarına karşı da dayanıklı bir malzeme olan Antique Beige - F01, bu sayede açık ve kapalı havuzlarda rahatlıkla kullanılabilir. Pek çok ıslak alanda değerlendirebileceğiniz havuz içi karolara, size uzun bir kullanım imkanı sunar. Siz de havuz içi karolarda Antique Beige - F01 model tercih edin, havuzlarda rahat edin.

Antique Beige - F01 Kullanım Alanları

Havuzların iç bölmelerinde kullanılması adına hazırlanan Antique Beige - F01, farklı ıslak alanlarda da kullanılabilir. Havuz kenarlarında, banyolarda ve mutfaklarda da tercih edebileceğiniz bu ürünler, kapalı yüzme havuzlarının duvar bölmelerinde de değerlendirilebilir. Bütçeniz ve hayal gücünüz ile sınır tanımayan Antique Beige - F01, havuzlarda çarpıcı bir görünümün oluşmasına yardımcı olur. Kaliteli ham maddelerden imal edilen Antique Beige - F01, işçilikten de tasarruf ettirir. Kolay uygulanabilir özelliği sayesinde her zaman en doğru sonuçlara ulaşmanıza olanak sağlayan karolar, havuza kolay bir şekilde yapışır sızdırma yapmaz ve uzun ömürlüdür. Siz de ihtiyacınız olan kalifiye havuz karoları için hemen Çilek Havuz ile iletişime geçin, karolarda kalite standartlarını yükseltin.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta