Antique Beige - F03

Sızdırmaz özelliği sayesinde havuzların içine mükemmel bir şekilde nüfuz eden Antique Beige - F03, çarpıcı bir yüzme havuzu oluşturmak için ihtiyacınız olan en önemli malzemedir. Suyun rengini etkileyen Antique Beige - F03, havuzlarınızın çok daha klas bir görünüme kavuşmasına olanak sağlar. Büyüleyici bir görüntü oluşturan Antique Beige - F03, özel dokusu sayesinde havuz deneyiminin bir keyfe dönüşmesine olanak sağlıyor. Düz ve tutarlı boyutlandırma imkanı sayesinde her türden havuz ile mükemmel bir şekilde entegre olan bu ürünler vinil, cam elyafı ve beton gibi farklı ham maddelerden üretilen havuzlara kolay bir şekilde entegre edilir. Sadece havuzlarda değil, aynı zamanda banyo ve mutfaklarda da kullanabileceğiniz Antique Beige - F03, yüzme havuzunun muayenesi, kurulum için uygun planlama, mükemmel karoların seçimi, yüzey hazırlığı, fayans döşenmesi gibi işlemler ile tamamlanır.

Antique Beige - F03 İle Karo Döşemek Çok Kolay

Yüzme havuzunun muayenesi işleminde mimar veya inşaat mühendisi ile hareket etmeniz önemlidir. Havuzu oluşturacak alanın çevresinin özelliklerinin kontrol edilmesi gereklidir. Bu sayede ortaya çıkacak maliyetin tahmin edilmesi sağlanır. Yüzme havuzunun muayenesi işleminden sonra kurulum için uygun planlama yapılması gereklidir. Yapısal plan çizildikten sonra sivil otoritelerden onay almanız önemlidir. Söz konusu yapılacak planlamada kullanılacak karo türlerinin ve malzeme miktarının da belirlenmesi gereklidir. Ardından yüzme havuzunuza renk ve sitil katacak karoları tercih edebilirsiniz.

Antique Beige - F03 Özelliklerine Göz Atın

Sudan ve nemden zarar görmeyen, su geçirmez porselen Antique Beige - F03, zaman içerisinde kırılmaz veya renklerinde herhangi bir değişiklik meydana gelmez. Darbeye karşı dirençli ve dayanıklı olması sayesinde bilinen Antique Beige - F03, sızdırmaz özelliği sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılar. İhtiyacınız olan havuz içi karo seçeneklerine Çilek Havuz sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İstediğiniz renk ve desendeki havuz içi karolara tek tıkla sahip olarak Türkiye’nin her yerine kargo ettirmeniz mümkündür. Bu sayede zahmetsiz bir şekilde Antique Beige - F03 ve diğer havuz içi ekipmanları tercih edebilirsiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta