Antique Beige - F09

Natürel tonlardaki rengi ile havuzlarınızın doğa ile bütünleşmesine olanak sağlayan Antique Beige - F09 havuz karoları 33 × 33 ve 33 × 66 olmak üzere iki farklı boyutta sizlerle buluşur. Kendiliğinden desenli bir yapıya sahip olan Antique Beige - F09 porselen karolar bej renge sahiptir. Havuzların estetik algısını güçlendiren Antique Beige - F09, dayanımı kuvvetli malzemelerden üretilir. Bu özelliği sayesinde çizilmelere karşı yüksek derecede dayanım gösterir. Tüm bunların yanı sıra düşük veya yüksek sıcaklık derecelerine karşı dayanıklı olan Antique Beige - F09 porselen karoları açık ve kapalı havuzlarınızda rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.

Antique Beige - F09 Çok Yönlüdür

Çok yönlü bir yapıya sahip olan Antique Beige - F09 porselen karolar, sadece havuzlarda değil, diğer ıslak alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Fiyat bakımından da oldukça avantajlı olan Antique Beige - F09 porselen karolar, zevkinize hitap eden zengin çeşitlilik sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılar. Havuzlarda giydirme cephe kaplaması olarak tercih edebileceğiniz Antique Beige - F09, natürel dokuları sahipleri. Doğal bir görünüm oluşturmak isteyenlerin tercihi olan bu ürünler estetik bir görüntü oluştururken aynı zamanda işlevsel amacıyla en doğru sonuçlara ulaşmanıza olanak sağlar. Tarzınıza ve stilinize göre en uygun havuz karolarının bulunduğu Çilek Havuzda farklı alternatifler arasından tercihlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Soğuğa karşı dirençli olan ve sıcağa dayanımlı bu ürünler, uzun ömürlü oldukları için yatırım maliyetini kısa sürede amorti edecektir.

Antique Beige - F09 ile Konforlu Havuzlar

Her türlü hava koşulunda karşı dayanım gösteren Antique Beige - F09 havuz karoları yağmur suyundan ve kar yağışından hiçbir şekilde etkilenmez. Konforlu ve havadar havuzlar dizayn etmek isteyenlerin tercihi olan Antique Beige - F09, havuz dekorasyonunu estetik ile bütünleştirir. Fonksiyonel özellikleri sayesinde havuzun uzun çehresine oluşturan Antique Beige - F09 görsel açıdan göze hitap ederken aynı zamanda da çevre dostudur. Dayanıklılık bakımından oldukça yüksek bir mukavemete sahip olan bu ürünlerin bakımı da oldukça kolaydır. Havuzlarınıza eşsiz bir dokunuş gerçekleştirmek istiyorsanız siz de bu ürünleri tercih edebilirsiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta