Antique Verden Havuz Karoları

33x33 boyutu sayesinde daha az malzeme ile daha fazla yer kaplayan Antique Verden havuz karoları, havuzların adeta bir sanat eserine dönüşmesine olanak sağlayacak. Görsel zenginliği ile görenleri mest eden Antique Verden havuz karoları, zamansız tasarımları sayesinde kullandığınız süre boyunca popüler olmaya devam edecek. Yeşil tonlarının en çarpıcı seçeneklerine kolayca ulaşabileceğiniz Antique Verden havuz karoları, porselenden imal edilir. Porseleninin tüm üstün özelliklerini üzerinde taşıyan bu ürünler sayesinde siz de hem bireysel hem de ticari amaçlı olarak kullandığınız havuzlarınıza değer katabilirsiniz.

Antique Verden Havuz Karoları Havuz Sağlığını Korur

Düşük su emici özelliği sayesinde suyu iten Antique Verden havuz karoları, bu sayede sudan kaynaklanabilecek hastalıkların önüne geçer. Mantar, bakteri, yosun ve küf gibi istenmeyen oluşumların engellenmesine olanak sağlayan Antique Verden havuz karoları sayesinde siz de beklentilerinizi tam olarak karşılayabilirsiniz. Yüksek ısıda pişen porselen, bu sayede yüksek derecede mukavemet kazanır. Darbelere, çevresel faktörlere, insansal faktörlere ve kullanıcı hatalarına karşı oldukça avantajlı olan bu ürünler, sızdırmaz olduğu için de en doğru sonuçlara ulaşmanıza olanak sağlar. Kaymaz özelliği sayesinde hem havuzun içinde hem de havuzun dışında değerlendirebileceğiniz Antique Verden havuz karoları, havuz güvenliğinin en üst seviyeye çıkmasına yardımcı olur. Havuzlarda sağlık, kalite ve estetiği bir arada bulmak isteyenler bu karoları tercih ediyor.

Antique Verden Havuz Karolarına Kolayca Ulaşabilirsiniz

Türkiye’nin neresinde olursanız olun ihtiyacınız olan karo çeşitlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken web sitemiz üzerinden siparişinizi oluşturup ürünlerin kapınıza kadar kargo edilmesini sağlamak olacak. Havuz inşaatı bittikten sonra havuzun modeline ve boyutuna uygun olarak tercih edebileceğiniz Antique Verden havuz karoları, eski havuzlarda da yenileme çalışmaları kapsamında kullanılabilir. Havuzun kullanım konforuna pozitif etkisi bulunan Antique Verden havuz karolar, havuz temizliği için kullanılan kimyasal temizlik maddelerine karşı da dayanıklıdır. Uzun yıllar boyunca sorunsuz havuzlar elde etmek istiyorsanız siz de Antique Verden havuz karoları tercih edebilirsiniz. Farklı desenlerdeki porselen havuz kaplama malzemeleri ile bütünleştirebileceğiniz bu ürünleri çok seveceksiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta