Apache Tutamak Kobalt

Havuzların kenar bölmelerine yerleştirilen tutamaklar, insanların havuza rahatlıkla girip çıkmasına yardımcı olur. Havuz içinde yapılan spor aktiviteleri için de oldukça avantajlı olan tutamaklar, insanların havuzun kenarına tutunarak çeşitli faaliyetleri gerçekleştirmelerine olanak sağlar. Farklı boyutları sayesinde her ölçekten havuza mükemmel bir şekilde uyum sağlayan Apache tutamak, kobalt rengi sayesinde oldukça avantajlı bir görünüm yakalamanıza olanak sağlar. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanabileceğiniz bu ürünler oldukça avantajlıdır. Kendiliğinden kaydırmaz yüzeye sahiptir. Bu sayede havuz kenarlıklarında kaydırmazlar için ekstra bir bütçe ayırmak zorunda kalmazsınız.

Apache Tutamak Kobaltın Oluklu Yapısı

Oluklu yapıya sahip olan Apache tutamak kobalt, aynı zamanda havuzdan taşan suyun oluklardan dönerek tekrardan havuza aktarılmasına olanak sağlar. Dolaylı yoldan su tasarrufu elde edilmesine olanak sağlayan Apache tutamak kobalt, porselenden imal edildiği için antibakteriyel özelliğe sahiptir. İçerisinde birçok farklı mikroorganizmanın barınabileceği suyun porselenlere zarar vermesi bu nedenle mümkün değildir. Havuzun temizlenmesinde kullanılan çeşitli kimyasallara karşı da oldukça dayanıklı olan tutamaklar, bu yönüyle de avantajlıdır. Siz de hayatınıza Apache tutamak kobaltı dahil ederek havuzlarınızın uzun yıllar boyunca kaliteli ve sağlam kalmasına olanak sağlayabilirsiniz. Aşınmaya, donmaya, aşırı sıcaklıklara ve ani ısı değişimlerine karşı dayanıklı olan Apache tutamak kobalt için ödediğiniz bütçenin karşılığını katbekat alırsınız.

Apache Tutamak Kobalt Tüm Havuzlarda

Olimpik havuzlardan villa havuzlarına kadar aklınıza gelebilecek tüm havuz tipleri için kullanabileceğiniz Apache tutamak kobalt, daha az derz gerektirdiği için iş gücünden, işçilikten ve maliyetten de tasarruf ettirir. Bir kez alıp uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz Apache tutamak kobalt, havuz suyunun sızmasını da engeller. Sızdırmaz yapısı ve düşük su emme kapasitesi sayesinde havuzlarda aradığınız kalitenin ta kendisi olan Apache tutamak kobalta Çilek Havuz güvencesi ile rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Her ölçekten ve her türden havuza mükemmel bir şekilde uyum sağlayan Apache tutamak kobaltı termal havuzlar için de kullanabilirsiniz. Jakuzilerden aqua parklara kadar aklınıza gelebilecek tüm havuz türlerine değerlendirebileceğimiz bu ürünler, kalitesi ile ön plana çıkar.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta