Bahçeye Havuz Yaptırmak Kaç Para

Bahçeye Havuz Yaptırmak Ne Kadar

Bahçe havuzu yapımı esnasında birçok malzeme mutlaka gereklidir. Bu malzemelerin temini, yapı marketleri ve havuz ürünleri satan satış noktaları aracılığı ile olabilmektedir. Ancak bütün bu zahmetli işleri havuz yapımını gerçekleştiren firmamız müşterileri için halihazırda bulundurmaktadır. Malzemelerin bulundurulması ve havuz yapımı esnasında uygulanması durumları da ekstra ücretlendirilen kısımlar olmamaktadır. Firmanın başlangıç aşamasında belirlediği fiyatlar dahilinde hizmet verilmektedir. Malzemeler ise havuz yapımı aşamasından önce mutlaka belirlenmektedir.

Bahçe Havuzu Yaptırmak Kaç Para?

Bahçe havuzu fiyatları, bahçe havuzunun çeşitli durumlara bağlı olarak yapımına ilişkin belirlenir. Bu durumların havuz çeşitliliğine fazla etki etmemesi durumunda fiyatlar aynı olarak seyretmektedir. Ancak havuz sistemlerinin farklılığı durumları ve havuz yapımı esnasında kullanılacak malzemelerin belirlenmesi ise fiyat üzerinde değişiklik yaptırabilecek etkenlerdir. Bu etkenlerin fiyat belirlemesindeki rolü oldukça fazladır. Özellikle betonarme havuz yapımında kullanılacak malzemeler ve işçilik fiyatı belirlemektedir.

Bahçe Havuzu Fiyatları Genel Olarak Hangi Aralıkta?

Normal bir betonarme bahçe havuzu fiyatları 10.000 ile 40.000 arasında seyreder. Ancak hizmetlerin farklılığı ve uygulanacak yöntemler ele alındığında herhangi bir aralıkta fiyat vermek bile yanlış olacaktır. Bütün değerlendirmelerin gerçekleşmesi ve fiyatların da bu kapsamda firmamızdan alınan bilgilerle öğrenilmesi gerekmektedir. Bu bilgiler ışığında net bir fiyat alabilmek mümkündür. Ayrıca bahçe havuz fiyatları aralıkların üstünde bir fiyat olabileceği gibi daha altında da olabilmektedir. Bu durumda devreye havuz sistemi ve havuzun uygulanacak bölge için ölçüleri etki etmektedir.

Bahçe Havuzu Yapımı İçin İzlediğimiz Yol

Bahçe havuzu yapımı için izlenilen yollar proje ve plan tasarımlarına göre belirlenir. Proje üzerinde yer alacak ekstra işler veya kombin hizmetler ele alındığında bahçe havuzu yapımı için yeni yollar izlenmesi gerekebilir. Bu aşamaların belirlenmesi ve tam teşekküllü hizmet ile aşamaların uygulanması firmamızca gerçekleşmektedir.

* Bahçe havuzu için ölçüm yapılacak yer belirlenmeli ve işlemlerin gerçekleşeceği alana ilişkin değerlendirme yapılması.

* Ölçülerin alınması durumunda kazım yapılacak yer için kepçe makinesi kullanımı

* Ölçüler doğrultusunda kazıma işlemi bittiğinde zeminin düzeltilmesi gerekir

* Zeminden sonra köşe ayrıtların paneller ile desteklenmesi gerekir.

* Ayrıtların tamamı ile kapatılmasının ardından projede yer alan harici kısımlar da düzenlenir.

Bu aşamaların doğru ve düzgün uygulanması ile bahçe havuzu yaptırılabilir. Ve projede yer aldığı gibi en muhtemel sonuç ortaya çıkacaktır.

Havuz Sistemleri İçin Verdiğimiz Hizmetler

Bahçe havuzu yapımı için verilen hizmetler her bakımdan işi pratikleştirmektedir. Ekipmanların işlemler için en iyi şekilde kullanılması, havuz yapımı için gereken araçların en iyi şekilde kullanılması, kalite kontrol hizmeti ve bakım için eğitim hizmeti de müşteriye en iyi şekilde sunulur.

Havuz yapımının tamamı ile bitmesi hizmetlerin de bittiği anlamına gelmez. Havuz çevresi için gereken dekoratif işlemler de hizmet olarak devam etmektedir. Bütün işlemlerin tamamı ile bitirilmesinin ardından havuz, müşteriye teslim edilir. Ancak ileriki dönemlerde oluşabilecek herhangi bir sorun karşısında firma, hizmet vermeye devam edecektir.

Bahçe Havuzu Yaptırmak İçin İletişim Kanallarımız

Bahçe havuzunu yaptırmak ve bu süreci en kaliteli hizmet doğrultusunda geçirmek için hizmetlerini tam teşekküllü müşterisine sunmaktayız. Havuz yapımı için malzemelerin ve ekipmanların kalifiyeli işçiler ile birlikte hizmete sunulması ile imalat sürecini başlatıyoruz. Bu işlemlerden faydalanmak ve tarafımızdan bilgi almak için birçok iletişim kanallarımız bulunmaktadır. Gerek elektronik posta, gerek açık adres ile görüşme yaparak, gerekse de telefon görüşmesi ile bize ulaşabilirsiniz. Bunun sonucunda da ayrıcalıklı hizmetleri alabilirsiniz. 

Diğer Blog Yazıları

Merak Edilenler

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta