Proje Detayları
 • Uygulama
  Havuz Projeleri
 • Konum
  Batum
 • Tarih
  15.07.2016
 • Alan
  200 m²
2020 Referans Kataloğu
Batum Extreme Spor Kompleksi

Suyun psikolojide ki etkisini düşünecek olursak, geçmişte de havuzlara oldukça önem verilmekte idi. Osmanlı Dönemlerinde saray avlularında, dekorasyon amaçlı çok sayıda havuz yer alırdı. Su sesinin sakinleştirici ve dinginleştirici özelliğinden dolayı ruh sağlığını amaçlayan tedavilerde, havuz önemli bir yere sahiptir. Günümüzde ise çeşitli teknolojilerden faydalanılarak yaz kış, zaman, mekan, mevsim ayırmaksızın havuz keyfi yapılabilmektedir.

Havuz yapımı birçok ince detayı içerisinde barındıran, ustalık gerektiren bir sektördür. Uzun süreli kullanım planlandığından, dikkat edilmesi gereken birçok nokta vardır. Tam anlamı ile kurallara uygun inşa edilen, işçilik konusunda da maksimum performans gösterilen yapılar; uzun süreli hizmet vermekte ve daha fazla ömür temin etmektedir.

Açık, kapalı, ısıtmalı vs gibi birçok seçeneğe sahip havuzlar günümüzde her kesimden insanın rahatça keşfedebileceği, geniş bir ulaşım ağına sahiptir. Özellikle tatil tercihlerinde olmazsa olmaz bir seçenektir.

Diğer Referanslar
E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta