Beige Stone Flex Havuz Izgarası

Bej rengi ile havuzlarda doğallığın öncüsü olan beige stone flex havuz ızgarası, standart havuz ızgaralarından çok daha fazlası… Estetik görünümü sayesinde havuzlara bir yandan işlevsellik katarken diğer yandan estetik bir değer oluşturan beige stone flex havuz ızgarası; gücü, sağlamlığı, görselliği ve çok daha fazlasıyla beklentilerinizi tam olarak karşılıyor. 25x50, 20x50 ve 30x50 gibi farklı ölçü alternatiflerine sahip olan beige stone flex havuz ızgarası sayesinde düşük bütçelerle havuzunu yenileyeceksiniz. Havuz suyunun boşa akmasını engelleyen bu ürünler, üstün özellikleri sayesinde su tasarrufunun da yapılmasına olanak sağlar.

Beige Stone Flex Havuz Izgarası ile Sular Denge Deposuna

Suların sorunsuz bir şekilde denge deposuna aktarılarak oradan da tekrar havuza aktarılmasına aracılık eden beige stone flex havuz ızgarası, üzerindeki boşluklu filtre yapısı sayesinde dışarıdan gelebilen yaprak benzeri maddelerin havuz içerisine sızmasını engeller. Havuzun daima temiz kalması için ihtiyacınız olan basit ama etkili bir çözüm arıyorsanız siz de beige stone flex havuz ızgarasını tercih etmelisiniz. Orta ve uzun vadede havuz suyundan elde edeceğiniz tasarruf sayesinde verim elde edebileceğiniz beige stone flex havuz ızgarası sayesinde uzun yıllar boyunca, ilk günkü rahatlıkla ürününüzü kullanabileceksiniz.

Beige Stone Flex Havuz Izgarası Savak Kanal Örtüsü

Havuzlarda savak kanal örtüsü olarak kullanılan beige stone flex havuz ızgarası, havuzdan sızan suyun denge deposuna aktarılmasında etkilidir. Kontrollerini yılda bir kez yapacağınız bu ürünler havuzlarda yüksek derecede konfor sağlar. Pütürlü yapısı sayesinde kayarak düşmeyi de engelleyen beige stone flex havuz ızgarası, bakteri tutmadığı için de havuzlarınızın çok daha sağlıklı olmasına olanak sağlar. Kullanıcıdan kaynaklanan darbeden ve çevresel dayanımlara karşı mukavemet gösteren beige stone flex havuz ızgarası, kalınlığı, kalitesi, üstün ham maddesi ve kusursuz işçiliği ile aradığınız havuz ızgarası olabilir. Siz de hemen Çilek Havuz ile iletişime geçerek ihtiyacınız olan havuz ızgaralarına ve diğer havuz ekipmanlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Kapınıza kadar kargo edilen bu ürünler sayesinde zahmetsiz alışverişin de keyfini çıkarmış olursunuz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta