Beige Stone Hidden Havuz Izgarası

Beige stone hidden havuz ızgarası ile havuzuna girmeye kıyamayacaksınız. Havuzların birer sanat eseri gibi görünmesine olanak sağlayan Beige stone hidden havuz ızgarası, üstün özellikleri sayesinde havuzların çok daha işlevsel hale gelmesine yardımcı olur. Kir tutmaz özelliği sayesinde kullanıcısını yormayan Beige stone hidden havuz ızgarası, çizilmelere ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Havuz kimyasallarına karşı direnç gösteren bu ürünler, düşük su emme kapasitesi sayesinde alanda bakteri oluşumunu da engeller. Yıl boyunca yosunsuz ve hijyeninden emin olduğunuz bir havuza girmek istiyorsanız siz de Beige stone hidden havuz ızgarası modelini tercih edebilirsiniz. 25x50 boyutlarında bulunan havuz ızgarası, bej rengiyle kirlense bile kirini göstermez. Kolay bir şekilde temizlenebilen bu ürünler, kaymaz olduğu için de havuz güvenliğini sağlar.

Beige Stone Hidden Havuz Izgarası ile Sudan Tasarruf

Beige stone hidden havuz ızgarası, havuzdan taşan suyun tekrar devridaim sistemine entegre edilmesine olanak sağlar. Bu sayede ortada vadede ürün için ödediğiniz ücreti sudan tasarruf ederek amorti edebilirsiniz. Kullanıcı deneyimini iyileştiren seçenekleri ile beklentilerinizi tam olarak karşılayan Beige stone hidden havuz ızgarası 25x50 boyutlarında üretilir. Çocuk havuzlarından olimpik havuzlara kadar aklınıza gelebilecek her alanda değerlendirebileceğiniz bu ızgaralar, yaprak ve böcek gibi istenmeyen maddelerin de havuz içerisine girmesini engeller. Hem açık hem de kapalı havuzlarda değerlendirebileceğiniz Beige stone hidden havuz ızgarası, yüksek mukavemeti sayesinde ödediğiniz ücretin hakkını son kuruşuna kadar verir.

Beige Stone Hidden Havuz Izgarası ile Havuz Güvenliğine Katkı

Beige stone hidden havuz ızgarası, havuz güvenliğinin sağlanmasında oldukça etkilidir. Havuzun etrafına taşan suyun kanallar vasıtasıyla denge deposuna aktarılmasını sağlayan bu ürünler, UV dayanımına sahiptir. Bu sayede gün boyunca güneş altında kalsalar bile olumsuz etkilenmezler. Kalitesini kullandıkça daha fazla hissedeceğiniz Beige stone hidden havuz ızgarası, deforme olmayan güçlü yapısı sayesinde en doğru sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olur. Neme karşı da oldukça dayanıklı olan Beige stone hidden havuz ızgarası, havuzların temizliğinde kullanılan kimyasallara karşı dayanım gösterir. Bu sayede siz de gönül rahatlığı ile havuz keyfinizden mahrum kalmazsınız.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta