Blog Yazıları

Havuz Kimyasal Seti

Havuz Kimyasal Seti

Havuz kimyasal seti; genellikle pH düşürücü, klor, yosun önleyici, parlatıcı, çöktürücü, yüzey temizleyici, ayak dezenfektanı, kış bakım kimyasalı, iyon tutucu gibi kimyasalların bir arada satılmasıyla oluşan settir.

Havuz Yapı Malzemeleri

Havuz Yapı Malzemeleri

Havuz yapımı teknolojinin gelişmesi ile günden güne daha kısa sürelere inmiş ve daha kaliteli havuzlar daha düşük maliyetlere yapılmaya başlanmıştır. Havuzlarda kullanılacak özellikler isteğe bağlı değişim göstermektedir.

Havuz Temizleme Malzemeleri

Havuz Temizleme Malzemeleri

Havuz ister yüzme için tasarlanmış bir yapı olsun ister ise süs için hiç fark etmez. Her iki şekilde de havuz temizleme malzemelerine gereksinim duyulur.

Havuz Mekanik Malzemeleri

Havuz Mekanik Malzemeleri

Amaca bağlı olarak günümüzde pek çok değişik tasarım altında havuz inşası yapılmaktadır. Bunlar arasında en başta yüzme havuzları gelir. Kapalı ve açık olmak üzere değişik tasarımlar altında hazırlanan havuzlar, mekanın alanı ile kişisel isteklere bağlı ol

Olimpik Havuz Malzemeleri

Olimpik Havuz Malzemeleri

Olimpik havuz çeşitleri hem açık hem de kapalı alanlarda özel projelendirme ile hazırlanan havuz çeşitleridir. Dünya çapında uluslararası yüzme federasyonu tarafından belirlenmiş kriterler dahilinde ele alınarak dizaynı gerçekleştirilir.

Havuz Malzemeleri Toptan

Havuz Malzemeleri Toptan

İster yüzme havuzu olsun ister süs havuzu, insanlar için geçmişten günümüze hep önemli olmuştur. Özellikle de süs havuzları çok eski zamanlardan beri, inşa ettikleri evlerin bahçelerini süslemiştir. Günümüzde ise park ve bahçelerin vazgeçilmez çevre düzenl

Havuz Malzemeleri Satış

Havuz Malzemeleri Satış

Havuz bakımının bahçe ve işletme havuzlarda sıklıkla görülen işlemler arasında olmaktadır. Diğer havuz sistemlerinin yapımı ve kullanılan malzeme detayı aksine işletme ve bahçe havuzları sürekli bakım istemektedir.

Otomatik Havuz Malzemeleri

Otomatik Havuz Malzemeleri

Havuz sahibi olan müşterilerimiz için eşsiz fırsatlar sunan firmamız, evlerinizde, işyerlerinizde, bahçelerinizde, otellerinizde ve sosyal dinleti alanlarının tamamında bulunan her türde havuzlarınızın çeşitli ebat ve boyutlarda olan alanlarında başarılı b

Havuz Malzemeleri Nelerdir?

Havuz Malzemeleri Nelerdir?

Uygun kimyasal dengeye sahip temiz bir yüzme havuzu sağlamak için, her havuz sahibinin havuz malzemeleri bulunmalıdır.

Havuz Kimyasalları Tablet Klor

Havuz Kimyasalları Tablet Klor

Genel olarak havuz kimyeviyi klor, pH düşürücü, alg önleyici, çöktürücü, parlatıcı, ayak dezenfektanı, yüzey arınıcı, iyon yakalayıcı ve kış bakım kimyeviyi olarak genellenebilir.

Havuz Kimyasalları Sıvı Klor

Havuz Kimyasalları Sıvı Klor

Yüzme havuzunun bakımı çok önemlidir. Özellikle havuz sahipleri pH değerlerinin havuzlar için ne kadar önemli olduğunu bilirler. Peki neden pH önemlidir? Çünkü pH değeri istenen seviyede olduğunda, diğer kimyasallarla havuz kimyasalları birlikte klor isten

Prefabrik Havuz Malzemeleri

Prefabrik Havuz Malzemeleri

Daha kolay ve pratik yoldan ele alınarak tasarımı gerçekleştirilen prefabrik havuzlar, yaz aylarını eğlenceli geçirmek için en iyi seçeneklerdir. Özellikle son dönemlerde oldukça fazla tercih ediliyor.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Hizmetlerimizden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Konu ile ilgili size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.

  •   
  •   
  •   
  •   
  •   
  •