Blog Yazıları

Havuz Sıvası Nasıl Yapılır?

Havuz Sıvası Nasıl Yapılır?

Bir evin ya da bir işletmenin havuz inşası, çok geniş kapsamlı projeyle tasarlanmaktadır. Havuz yapısı, farklı malzemeler ile aşama, aşama uygulamayı içermektedir. Her havuz uygulama sürecinde çok farklı teknikler gerçekleştirilmektedir.

Havuz Suyu Nasıl Temizlenir?

Havuz Suyu Nasıl Temizlenir?

Havuz temizliği, havuz suyunun bakımı ve hijyeni açısından en önemli koşullardan birisidir. Eğer, kendinize ait bir havuzunuz varsa ve havuzu sağlıklı şekilde kullanmak istiyorsanız, mutlaka su temizliğinden emin olmanız gerekir.

Havuz Süpürgesi Nasıl Yapılır?

Havuz Süpürgesi Nasıl Yapılır?

Havuz içinin temizliği kapsamında birden farklı yöntem kullanılmaktadır. Bu temizlik yöntemlerinin arasında en avantajlısı, havuz süpürgesinin kullanımı olmaktadır. Havuz içinin boşaltılmasına gerek kalmaksızın süpürgenin kaliteli işlevinden yararlanılmakt

Havuz Isıtması Nasıl Yapılır?

Havuz Isıtması Nasıl Yapılır?

Havuz ısıtma sistemleri havuzunuzda daha keyifli şekilde yüzmenizi sağlar. Özellikle Türkiye mevsimleri ve sıcaklık ölçüleri düşünüldüğünde mutlaka yüzme sezonunun keyfini sürmek için havuzlarsa ısıtma sistemi yapılması gerekir.

Havuz Ph Nasıl Ölçülür

Havuz Ph Nasıl Ölçülür

Havuz suyunun dengesini gösteren havuz ph değeri önemli bir faktördür. Ph ölçüsündeki rakamlardaki 1.0’ın anlamı on kat fark olmasıdır. pH değerinin 7.0 olması suyun nötr olduğunu gösterir.

Havuz Yaptırmak İstiyorum

Havuz Yaptırmak İstiyorum

Hayallerinizdeki havuz tasarımı hayata geçirmek için bu alanda tecrübeli ve profesyonel desteğe ihtiyacınız olacaktır. Havuz yapımında iki çeşit kategori bulunur. Bunlar:  * Dış mekan açık havuzlar   * İç mekan kapalı havuzlar olmaktadır.

Havuz Klorlama Nasıl Yapılır?

Havuz Klorlama Nasıl Yapılır?

Havuz suyunun şeffaf ve berrak olması enfeksiyonları ve hastalıkları taşımadığı anlamına gelmez. Berrak havuz sularında bile virüsler ve geçici bakteriler bulunabilir. Havuz içindeki mikro organizmaların yok edilmesi için suyun dezenfekte edilmesi gereklid

Havuz Yaptırmak Kaç Para?

Havuz Yaptırmak Kaç Para?

Yapı inşalarının konumlandırıldığı arazi içine açık havuzlar tasarlanmaktadır. Yaşam binaları ve işletmeler ile entegresi sağlanan havuz inşaları, üstü kapalı olarak da tasarlanmaktadır. Farklı teknik bilgiler ile yapının iç teras, zemin kat vb. gibi bölge

Havuz Bakımı Nasıl Yapılır?

Havuz Bakımı Nasıl Yapılır?

Yaşam noktalarının pek çoğuna havuz projesi eklenmektedir. Aynı zamanda büyük işletme ve konaklama alanları içinde çok nitelikli havuzların projeleri sağlanmaktadır. Konfor ve keyif amaçları kapsamında birbirinden farklı özelliklerde ki havuzlar, mekanlar

Boş Havuz Nasıl Temizlenir?

Boş Havuz Nasıl Temizlenir?

Geniş bir çerçevede havuzlar tasarlanmaktadır. Her havuzun bakım ve temizliği son derece önemli olmaktadır. Havuzların kullanım sırasında hoş olmayan kokuları içermemesi adına boş haliyle temizliği yapılmalıdır.

En İdeal Havuz İnşaatı Nasıl Yapılır

En İdeal Havuz İnşaatı Nasıl Yapılır

Normal yaşam alanlarının içine ya da dış çevresine özelliğiyle göz alan havuz inşaları sunulmaktadır. Bu kapsamda en güncel yapıların tümüne özel tasarımlarla kullanımı rahat havuzlar yapılandırılmaktadır.

Betonarme Havuz Projesi

Betonarme Havuz Projesi

betonarme havuz projesi sunumlarını üstlenen ve azimli bir çalışma grubuyla hizmet veren site, her alan için tasarım fikirleri üretiyor. Betonarme, havuzların zemin katmanlarının başlangıcından sonuna kadar

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Hizmetlerimizden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Konu ile ilgili size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.

  •   
  •   
  •   
  •   
  •   
  •