Blog Yazıları

Sauna Yapımında Kullanılan Malzemeler

Sauna Yapımında Kullanılan Malzemeler

Sauna yapımında kullanılan malzemeler olarak diğer bir konu ise ahşaplardan oluşan yapılardır. Saunada beden temasının en yoğun olduğu bölge ahşap yapıdır. Göz önünde de olması sebebi ile ince işçilik gerektirmektedir.

Türk Hamamı Yapımı

Türk Hamamı Yapımı

Osmanlı’dan günümüze kadar gelen tarihi ve kültürel bir yapılar olan Türk Hamamı özenle inşa edilmelidir. İlk aşamasından son aşamasına kadar kaliteli malzemeler kullanılmalı ve titizlikle çalışılmalıdır.

Havuz Yapımı Maliyeti

Havuz Yapımı Maliyeti

Zemin üstüne yapılan havuzlarda genellikle hazır olduğu için yapımı kısa sürdüğü gibi maliyeti de düşüktür. Havuzun ölçüsü, zemin için tercih edilen beton, fayans veya vinil gibi kullanılacak malzeme tercihi, aydınlatma sistemi, kullanılacak

Havuz Bakım Talimatı

Havuz Bakım Talimatı

Havuz bakım talimatını tam anlamıyla yerine getirebilmek için havuzların günlük bakımı havuzdan sorumlu personel tarafından, düzenli olarak her sabah havuz yüzeyine bakarak fiziksel görünümü kontrol etmeli, bozukluk olup olmadığını kontrol etmelidir.

Havuz Temizlik Ekipmanları

Havuz Temizlik Ekipmanları

Havuz temizliğinde kullanılan malzemeler konusunda şunlar söylenebilir. Bu maddeler ph düşürücü, yosun giderici, klor, sıvı topaklayıcısıdır. Ph düşürücüsü suyun ph değerini ayarlar.  Havuz ekipmanları malzemelerinin enfeksiyon riskine karşı etkili

Prefabrik Havuz Kurulumu

Prefabrik Havuz Kurulumu

Günümüzde kullanım kolaylığı, rahatlığı ve daha ekonomik olması dolayısıyla prefabrik havuzlara olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Prefabrik havuz kurulumu oldukça titizlik gerektirir. Prefabrik havuzun kurulacağı alan, düz, eğimsiz ve temiz olmalıdır.

Sauna Yapımı Fiyatları

Sauna Yapımı Fiyatları

Kuru buhar banyosu olarak adlandırılan sauna, insan sağlığına sağladığı faydaların yanında lüks bir ihtiyaç halinden çıkarak artık evlerin ebeveyn banyolarına, merdiven altlarına, balkon ve çatı katlarına kolaylıkla kurulmaktadır.

Buhar Odası Yapımı Maliyeti

Buhar Odası Yapımı Maliyeti

Buhar odası maliyeti tercih ettiğiniz malzemeye göre değişmekte ancak odanın oluşturulmasında sıcaklığa ve buhara dayanıklı malzemelerin yanında, temizliği kolay yapılabilen malzemeler tercih edilmelidir.

Havuz Elektirik Malzemeleri

Havuz Elektirik Malzemeleri

Havuzların yüzme konusunda ya da yaşam alanlarının güzelleştirilmesi konusunda etkili bir hizmeti sunduğu bilinmektedir. Havuzların estetik bir görünüme sahip olmasının ve etkin bir şekilde yüzme keyfinin yaşanılmasını sağlamasının farklı ekipmanlar sayesi

Havuz Çevresi Deck Uygulaması

Havuz Çevresi Deck Uygulaması

Havuz çevresi deck işlemleri profesyonellik gerektiren bir işlem olarak tanımlanmaktadır. Zira deck işlemler, teknik donanımın gerekli olduğu bir tasarım özelliğine sahiptir.

Havuz Yapımı Aşamaları

Havuz Yapımı Aşamaları

Havuz yapım aşamaları belirli bir süreç içinde tamamlanmaktadır. Bu aşamalar ilerlerken ölçeği ve niteliği sürekli değişen aşamalardan geçilmektedir. Bu aşama kendi içinde 3 kısımda incelenebilir. Ön karar, tasarım ve projelendirme evreleridir.

Havuz Yapımında Kullanılan Malzemeler

Havuz Yapımında Kullanılan Malzemeler

Havuz Yapım liner maddesi polimer esaslı olmasından dolayı su geçirmez özelliğe sahiptir. Malzemenin elastik olmasından dolayı köşe birleştirme detaylarında ve düzlemsel olmayan yüzeylerde bükülmeye karşı yüksek mukavemetten dolayı yeterli performanstadır.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Hizmetlerimizden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Konu ile ilgili size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.

  •   
  •   
  •   
  •   
  •   
  •