Blog Yazıları

Hamam İmalatı

Hamam İmalatı

Osmanlı yada Türk denilince ilk akıla gelendir. Türk Hamamları. Tarihte Romaya kadar uzanmış hamam, Türkler İslamiyet’i kabul etmesiyle birlikte İslam dinine verdiği değeriyle beraber, kültürümüzde ehemmiyetli bir yer edinmiştir.

Havuz Nasıl Yapılır?

Havuz Nasıl Yapılır?

Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, arka bahçeniz personel ve yüzme havuzu inşaat ekipmanları ile istila edilecek. Artık arka bahçeniz bir şantiye haline gelmiştir ve hayaliniz gerçek olduğunda sürecin sonuna kadarki gibi görünecektir.

Tek Başına Havuz Yapımı

Tek Başına Havuz Yapımı

Yüzmek yazın mükemmel zevklerinden biridir. En az miktarda malzeme ile kendi arka bahçenizde pastoral bir su vahası kurabilir ve yaz aylarının boğucu günlerini engelleyebilirsiniz. Doğal bir havuzda, bitkiler suyu oksijenle zenginleştirir.

Havuz Yapan Firmalar

Havuz Yapan Firmalar

Muhtemelen bazı araştırmalar yaptınız ve hayallerinizin havuzunu arka bahçenizde inşa etmek için havuz maliyetinizin ne kadar olacağı konusunda bazı rakamlar buldunuz.

Havuz Yaptırmak Kaç TL?

Havuz Yaptırmak Kaç TL?

Mülkünüze bir yüzme havuzu yaptırmayı düşününce, maliyet her zaman bir göz önünde bulundurulur. Bu büyük bir ev geliştirme projesidir. Elbette her havuz için maliyet farklıdır, ancak yeni bir yer altı havuzu, bir oda veya büyük bir tadilat işi eklemek gibi

Havuz Nasıl Doldurulur?

Havuz Nasıl Doldurulur?

Yüzme havuzunuzda bakım yapmayı planlıyorsanız ve suyun tahliyesini gerektiriyorsa, birkaç şey bilmek isteyebilirsiniz. Öncelikle, suyu tahliye ettiğinizi bize bildirmek için herhangi bir makamla ile iletişime geçmeniz gerekmez.

Eve Havuz Yaptırmak

Eve Havuz Yaptırmak

Eski zamanlara göre artık müstakil evlere havuz yaptırmak lüks olmaktan çıktı. Farklı maliyetler üzerinden beklenti ve ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayacak tasarımlar ele alınmaktadır.

Bir Havuz Nasıl Olmalı?

Bir Havuz Nasıl Olmalı?

Uygun bir alanı olan herkes bir havuza sahip olmak isteyebiliyor. Ancak havuz sahibi olmak inşaatından güvenliğine ve inşa sonrasında bakıma kadar sürekli özen gerektiren bir süreçtir.

Havuz Seramiği Nasıl Döşenir?

Havuz Seramiği Nasıl Döşenir?

Yüzme havuzlarında uygulanan betonarme duvarlar ve zemin yapısı tek başına koruyucu özellik göstermez. Yani zemin ne kadar düzgün olursa olsun su sızıntısını ya da su kaçağını tek başına engelleyemez.

Havuz Yaptırmak Maliyeti

Havuz Yaptırmak Maliyeti

Bahçeli ve geniş bir eve sahip olan kişiler istedikleri ölçülerde kendilerine ait havuzlar yaptırabilirler. Özellikle halka açık havuzları kullanmak istemeyen kişiler eğer imkanları varsa kendi havuzlarında daha hijyenik koşullarda yazın tadını çıkartabili

Evime Havuz Yaptırmak İstiyorum

Evime Havuz Yaptırmak İstiyorum

Yaşam alanlarına havuz yaptırmak günümüzün konfor ve görsel bütünlük tercihleri arasındadır. Göz alıcı havuzlar inşaa edilirken, özel tasarımlarla sıra dışı havuzların rahatlığı da öne çıkarılan konforla yapılmaktadır.

Bahçeye Havuz Nasıl Yapılır?

Bahçeye Havuz Nasıl Yapılır?

Siz de bahçesinde yüzme havuzu olan bir ev hayali kuruyorsanız işe bahçeye havuz yapma aşamaları hakkında bilgi edinerek başlayabilirsiniz. Spor ve eğlenceli bir yaşam için ideal olan havuzlar, görsellik anlamında da eve ve bahçeye değer katar.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Hizmetlerimizden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Konu ile ilgili size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.

  •   
  •   
  •   
  •   
  •   
  •