Şerit Gölgesi

ESTETİK HARİKASI TÜRK HAMAMLARI

 Estetik Harikası Türk Hamamları

Türk Hamamı Nasıl Yapılır, Nasıl İnşaa Edilir?

Türk kültürünün vazgeçilmez temizlik ve dinlenme mekânları olan Türk Hamamı Yapımı, mermer iç mekânından hamam kurnasına, kubbesinden göbek taşına kadar Çilek Havuz ’un en kaliteli üretimleri arasındadır. Kişi ve kurumların Türk hamamı talebine en hesaplı fiyatlarla cevap veren firmamız, görsel şölen tadında Türk hamamları ile en çok tercih edilen firmadır.

Havuz - Havuz Yapımı - Saunu - Türk Hamamı Yapımı gerçek anlamda el emeği göz nuru denilecek kadar özen isteyen işler . Uzaktan bakılma ile belki basit gibi gözükür kullanım esnasında rahatlığı insanı esnek hale sokar , gelin birde elimizi işe sokalım zorluklarını daha iyi anlayabiliriz.

Aydınlatmasından iç mekân dizaynına, görsellikten estetik tasarımına kadar göz dolduran Türk Hamamı Yapımı, firmamız tarafından zamanında teslim edilerek her zaman müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

 Çilek Havuz  Türk hamamı yapımı özellikleri

 - En kaliteli mermerden yapılmaktadır.

 - İmalatından montajına en titiz işçilikle çalışılır.

 - Mevcut modellerin yanında müşteriye özel tasarımlar da yapılır

 - Zemin döşemesi, kurnası, aynası, göbek taşı, oturma sekileri ve duvar kaplamaları ile mükemmel ustalığın simgesidir.

 - Her malzemesi firma bünyesinde imal edilmektedir.

 - Sağlık ve temizlik mekânı olan Türk hamamları zamanında teslim edilir.

Türk kültüründe bambaşka bir yeri olan Türk Hamamı Yapımı soyunma, yıkanma yerleri ve ısıtma yeri olarak üç bölümden oluşmaktadır. Başta İstanbul’a olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet sunan Çilek Havuz, kaliteyi hesaplı fiyatlara sunmakta ve her zaman müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmaktadır. Beklentileri % 100 karşılayan ve kaliteli işler yapan firmamız, mekâna uygun en özel Türk hamamı çözümleri ile bir Türk geleneğinin devam etmesi için üzerine düşeni en kısa sürede ve en iyi şekilde yapmaktadır.

Türk hamamı evet adı üstünde kendi kültütümüzün mirası sahip çıkılması gereken ve kesinlikle gurur duyulması gerekn bir adet gelenek. Konumuz ile yersiz gibi gözüksede aslında öyle değil. Türk hamamı yapımı neden var olsun ozaman hamam temizlikten kaynaklı madem ki temizlik imandan geliyorsa imanli insanlar olarak en temizi en güzelinde yaşatalım bünyemize resim galerimizde Havuz - Havuz Sistemleri - Havuz Yapımı ve Türk Hamamı yapımı detayları yer almakta güzel olan her ürün sizlere sunmak için üretilmiştir .