Şerit Gölgesi

HAVUZ İMALATI

Havuz İmalatı

Her Amaca Uygun Estetik Yüzme Havuzları

 

            Aldığı projeleri istenilen kalite ve standartlarda, mevzuata uygun bir şekilde zamanında teslim eden Çilek Havuz & Sauna , bir havuzdan beklenen her şeye sahip havuz imalatı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutan lider bir firmadır.

 

            Galvanizli hafif çelik malzeme kullanımı ile son derece sağlam ve konforlu havuzlar imal eden firmamız, en ekonomik fiyatlara en kaliteli ve estetik yüzme havuzlarını yapmaktadır. Havuzlarınız en kısa sürede istediğiniz konfor ve dayanıklılıkta proje teslim tarihinde bitirilir.

 

            Gerek şahsi gerekse kurumların sahip olduğu prestij ve coğrafi yapısına uygun havuz önerileri ile en çok tercih edilen firmalar arasında olan Çilek Havuz, kişi ve kurumlara özel havuz projeleri üretmenin yanında mevcut projeleri de en kısa sürede ve istenilen kalitede teslim etmektedir.

 

 Neden Çilek Havuz & Sauna ?

 - Kaliteyi en hesaplı fiyatlara sunmaktadır.

 - Sağlam ve estetik havuz imalatı ile üretim güvencesi

 - Son teknoloji ekipmanları ile teknoloji güvencesi

 - Zamanında teslim ettiği projeleri ile zaman güvencesi

 - Yalıtımı iyi ve son derece dayanıklı havuzları ile yalıtım güvencesi

 - Düşük maliyetle konfor güvencesi

 - Satış ve müşteri hizmetleri güvencesi sunmaktadır.

 

            Müşteri beklentilerini çok iyi analiz edip projeye döken firmamız, hazır havuz, panel, portatif, okul, site, şahsi ev havuz sistemleri ile istenilen büyüklük ve derinlikte havuzları müşterilerine zamanında ve kalite standartlarında teslim etmektedir. Adeta bir görsel şölene dönüşen renk ve desenlerde havuz sistemleri için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.