Buhar Odası Jeneratörleri Neye Göre Seçilmelidir?

Buhar Odası Jeneratörleri Neye Göre Seçilmelidir

Ticari buhar odası jeneratörleri sağlık kulüpleri, oteller ve kaplıcalarda tam zamanlı kullanım taleplerine dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca ek bakım, güvenlik ve rahatlık özelliklerine de sahiptir.

Kurulumunuz için bir buhar jeneratörü seçerken, boyutlandırma ve spesifikasyon tablolarına dikkat edin. Buhar jeneratörleri, sream odasının hacmine (kübik feet cinsinden) göre seçilir. Bazı ek faktörler, jeneratörün doğru boyutlandırılmasını etkiler: cam veya cam blok, doğal mermer veya diğer taşlar gibi inşaat malzemeleri, buhar jeneratöründen buhar odasına 50 metreden uzun borulara veya dış duvarlara ve dış pencerelere dikkat edilmelidir.

Buhar Odası Gereksinimleri ve Önerileri

Buhar odası yapımı, geçirgen olmayan fayanslar veya eşdeğeri ile tamamen kapatılmalıdır. Döşemeden önce su yalıtım membranı uygulanmalıdır. Isı yalıtımı ve buhar tutucu ağ için özel bir buhar kapısı kullanılmalıdır. Gerekirse kaymayan yüzeyler zemine ilave edilmelidir. Bir zemin drenajı gereklidir. Duvarlar ve tavanlar kiremit, kalıplanmış akrilik veya fiberglas gibi suya dayanıklı, aşındırıcı olmayan malzemelerle kaplanmalıdır. Kondensat akışı için tavan ve koltuklar eğimli olmalıdır. Buhar odası 120 derece F (49 ° C) üzerinde çalıştırılmamalıdır. Buhar üreticisini buhar odasının 50 m. Yakınında bulun. Buhar üreticisini buhar odasının içinde, açık havada, ısıtılmamış bir alanda (donabileceği yerlerde), yanıcı veya aşındırıcı malzemelerin (havuz ekipmanı odasındaki yüksek klor konsantrasyonu örneği) veya uygun alanlarda bulunmayın. Buhar jeneratörü servis için yeterli alan sağlayarak düz bir yüzeye kurun. Sıcak yüzeylerle (buhar hattı, emniyet valfi ve tahliye vanası) koruma agaianst teması sağlayın. Buhar odası jeneratörleri hakkında www.cilekhavuz.com.tr adresinden bilgi alınabilir.

Buhar Ticari Jeneratörler

www.cilekhavuz.com.tr deki Buhar Ticari Jeneratörler tamamen kablolanmış, fabrikada test edilmiş, montaja hazır ve kalitesine ve dayanıklılığını artıran çok sayıda standart özelliğe sahiptir. Bir buhar jeneratörü tarafından servis edilen her buhar odasında, sıcaklık ve buhar kontrollerini ve bir Digi 1 sensörü ve Aroma Steam buharlı kafasını içeren bir Digi 1 Kontrol Paketini belirtilmelidir.
Buhar jeneratörü, banyo veya duş odanıza mükemmel bir ektir. Standart bir duşa benzerler, ancak büyük miktarda sıcak buhar üretirler ve bu da gelişmiş sağlık da dâhil olmak üzere birçok fayda sağlayabilir. Buhar duş jeneratörü iyi kapatılmalıdır, bu nedenle buharın kaçmadığından emin olun. Kullanıcı bu buhar duş jeneratörlerini kullanırken rahat ve rahat bir his hissedebilir ve kesinlikle herhangi bir eve lüks hissi verir. Bir tane satın almayı düşünüyorsanız ve eviniz için en iyi buharlı duş jeneratörü arıyorsanız, bu www.cilekhavuz.com.tr adresine göz atın.

Dar Alanlı Duş Jeneratörleri

Ana banyo süitinizi mümkün olan en lüks cihazlarla evdeki spa deneyimine dönüştürmeyi düşünüyorsanız, mutlaka kaliteli bir Buhar Banyosu Jeneratörü satın almayı düşünmelisiniz. Uzun bir günün sonunda dinlenmek söz konusu olduğunda, bu yüksek kaliteli buhar duş jeneratöründen daha iyi bir seçenek yoktur. Sıhhi tesisat maliyetlerinden tasarruf etmek istiyorsanız dar alanlı bir jeneratör tercih etmelisiniz, çünkü standart bir ısıtıcı sistemi için sahip olduğunuz standart sıhhi tesisat ve elektrik bağlantılarına sahip olduğunuz sürece dar alanlı bir jeneratör size yetecektir. Buradaki buharlı duş jeneratörlerinin bir parçası olarak gelen yumuşak buhar özelliği, duş aldığınız her an güvenle kullanabileceğiniz büyük bir rahatlık sağlayacaktır. Bu stres ve endişeleri gidermek için mükemmel bir ortamdır, sizi harika bir gece uykusu için hazırlar.
Bu buhar duş jeneratörü ile en az miktarda enerji kullanabilmeniz için, birkaç dakika içinde bir buhar patlaması sağlayarak hızlı bir şekilde ısınacak ve duş kabini buharla doldurulduktan sonra güç çıkışını azaltacaktır. Duşta hacmini arttırmak için buhar üretmeye devam edecek, ancak bunu yaparken daha az enerji kullanacaktır.

Geniş Aralıklı Duş Jeneratörleri

160 ila 220 kübik ayak arasındaki bir duş alanı için, daha geniş aralıklı bir buhar jeneratörü gerekir. Bu yüksek kaliteli buhar duş jeneratörü, üstün bir performans sağlayan ve uzun kullanım ömrü boyunca pas ve sert su püskürtecek katı paslanmaz çelikten üretilmiş olmalıdır. Bu buhar jeneratörü içindeki ağır hizmet ve yüksek dayanımlı ısıtma elemanları, bu ünitenin kolay bakımını sağlamak için tam olarak kullanılabilir durumda olmalı ve tanktaki suyun mümkün olan en kısa sürede, en az miktarda enerji kullanarak ısınmasını sağlayacak şekilde tasarlanmış olması gerekir. Birlikte gelen sıcaklık kontrolü sayesinde buhar jeneratörünü kolaylıkla kontrol edilebilmelidir. Bir ünite kurulurken paradan tasarruf etmenizi sağlamak için, açık kurulum talimatları ile birlikte gelecektir. Uygun bir maliyetle, alanınıza uygun bir duş jeneratörü seçimi veya havuz yapımı için www.cilekhavuz.com.tr adresinden bilgi alabilirsiniz.

Diğer Blog Yazıları

Merak Edilenler

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta