Canyon Beige Monoblock Havuz Izgarası

Canyon beige monoblock havuz ızgarası, havuzların güvenliğini artıran havuz ekipmanları arasındadır. Havuzdan taşan suların heba olmasını engelleyen Canyon beige monoblock havuz ızgarası, suların tekrar denge deposuna aktarılmasına olanak tanır. Bunu yaparken da havuza dışarıdan gelebilecek istenmeyen yabancı maddelerin girmesini engeller. Sinek, böcek, yaprak ve insan atıkları gibi yabancı maddelerin havuzu kirletmesine izin vermeyen Canyon beige monoblock havuz ızgarası, farklı ölçüleri ile de her türlü havuza uyum sağlar. Havuzların olmazsa olmazları arasında bulunan bu ürünler, dayanıklı malzemeden imal edildiği için en doğru sonuçlara ulaşmanıza olanak sağlar. Zamanla deforme olmayan ve özelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Canyon beige monoblock havuz ızgarası, temizlemesi kolay malzemeden üretildiği için kullanıcısını yormaz.

Canyon Beige Monoblock Havuz Izgarası ile Yabancı Maddelere Elveda

Yabancı maddelerin havuz içerisine girmesini engelleyen Canyon beige monoblock havuz ızgarası, havuz içinde doğal yollardan oluşan mikroorganizmalara karşı da dayanım gösterir. Havuzun temizlenmesi için kullanılan havuz kimyasallarına karşı da mukavemet gösteren bu ürünler, uzun süre kullanıma uygundur. Dayanıklılığı ile ön plana çıkan Canyon beige monoblock havuz ızgarası, sektörde savak olarak da bilinir. Havuzun tahliyesi için de bu ürünler kullanılır. Devir daim sisteminin en önemli elemanları arasında bulunan Canyon beige monoblock havuz ızgarası, havuz suyunun azalmasını engeller. Kaymaz yüzeyi sayesinde havuz kullanıcılarının güvenliğini üst seviyeye çıkaran Canyon beige monoblock havuz ızgarasını çok seveceksiniz.

Canyon Beige Monoblock Havuz Izgarası ile Su Tasarrufu

Havuzdan taşan suyun boşa gitmesini engelleyen Canyon beige monoblock havuz ızgarası, çıkan suyun tekrar havuza kazandırılmasını sağlar. Havuz dışındaki alanın ıslak kalmasını engelleyen bu ürünler, bu özellikleri sayesinde kayarak düşme riskinin daha da azalmasına olanak sağlar. Dayanıklı ve kaygan olmayan malzemelerden imal edilen Canyon beige monoblock havuz ızgarası, yüzeyinde mantar, küf, bakteri oluşturmaz. Son derece hijyenik olan bu ürünlere çıplak ayak ile rahatlıkla basılabilir. Özel dokusu sayesinde ayaklarınıza masaj yapılıyormuş hissi veren pütürlü yapısı sayesinde havuzun pozitif enerjisini her alanda hissedeceğiniz Canyon beige monoblock havuz ızgarası ile konforu artırmak mümkün.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta