Cement Grey Flex Havuz Izgarası

Modern görünümü sayesinde havuzların çok daha estetik bir yapıya kavuşmasını olanak sağlayan Cement Grey Flex havuz ızgarası, estetiği ve işlevselliği buluşturan bir yapıya sahiptir. Gri rengi dolayısıyla havuzlarda elit bir görünüm sergilemenize olanak sağlayan bu ürünler 25 × 50,20 × 50 ve 30 × 50 olmak üzere toplamda üç farklı standart boyut üretimine sahiptir. Dilerseniz sipariş ile özel üretim Cement Grey Flex havuz ızgarasına sahip olabilirsiniz. Havuzdan taşan suyun etrafa dağılmasını önleyen havuz ızgaraları, genellikle havuz kenarlarına monte edilir. Kişinin çıplak ayakla rahatlıkla temas edebileceği bu ızgaralar kaydırmaz özelliğe sahiptir. Antibakteriyel yapısı sayesinde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ürünler %100 porselenden imal edilir.

Cement Grey Flex Havuz Izgarası Birkaç Adım Önde

Klasik seramik ızgara modelleri ile karşılaştırıldığında çok daha avantajlı olan Cement Grey Flex havuz ızgarası dayanıklılık ve kullanım ömrü açısından birkaç adım öndedir. Kalitesini ilk bakışta sezdirilen bu ürünler aynı zamanda yüksek kaliteli ham maddeler ile üretilmiştir. %100 porselenden imal edildiği için düşük su emme kapasitesine sahip olan Cement Grey Flex havuz ızgarası, böylelikle yüzeyinde herhangi bir zararlı mikroorganizma barındırmaz. Farklı pişirme teknikleri ile sizlere sunmuş olduğumuz ızgaralar, havuzun tahliyesi için de yardımcı olan bir üründür. Havuzun uzunluğu fark etmeksizin uyum sağlayan bu ürünler portatif yapısı sayesinde en doğru sonuçlara ulaşmanıza olanak sağlar. Zamandan tasarruf sağlayan döşeme kolaylığı sayesinde uygulayıcısından kullanıcısına kadar herkes için avantajlı olan bu ürünler aynı zamanda maliyet tasarrufu sağlamanıza olanak tanır.

Cement Grey Flex Havuz Izgarası Tasarruf Ettirir

Özel yapısı sayesinde daha az derz kullanabileceğiniz havuz ızgaraları, böylelikle hem derzin maliyetinden hem de uygulama için harcadığınız efordan tasarruf ettirir. Kırılmaz özellikte olan Cement Grey Flex havuz ızgarası, böylelikle kırılma durumunda yaşanma ihtimali bulunan yaralanmaların önüne geçmiş oluruz. Darbelere ve çarpmalara karşı daha dayanıklı olan Cement Grey Flex havuz ızgarasında porselenin gücünü ıslak zeminlerde yeniden keşfetmeye ne dersiniz? Yanıtınız evetse sizi Çilek Havuz’a bekliyoruz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta