Cement Grey Tutamak

Havuzların çok daha güvenli alanlara dönüşmesine olanak sağlayan cement grey tutamak modelleri, iç mimarlara ilham verecek kadar estetik görünümlere sahiptir. Hayalinizdeki havuzu tasarlamanıza olanak sağlayan cement grey tutamak seçenekleri yüzeyi özelliği, malzeme, desen ve renk bakımından yaşam alanlarınızı zenginleştirmeye devam ediyor. Doğadan ilham alan malzeme seçenekleri ile sağlık ve estetiği bir arada sunan Çilek Havuz, yüksek derecede dayanıklılık sunan ve kaymaz özelliği ile ön plana çıkan cement grey tutamaklar sayesinde havuz keyfinin çok daha güvenli ve estetik hale gelmesine olanak sağlıyor. Fiyat-performans açısından oldukça avantajlı olan cement grey tutamak, havuzlarda uzun ömürlü sonuçlar doğurur.

Cement Grey Tutamak Modelinin Üstün Özellikleri

Özel havuz ve dış cephe çözümlerinde tercih edebileceğiniz cement grey tutamak, doğal malzemelerden imal edilir. Entegre olarak kolay bir şekilde uygulamasını gerçekleştirilebileceğiniz cement grey tutamak modeli, hayallerinizdeki suyu şekillendirerek tasarlamanıza olanak sağlıyor. Hayalinizdeki formu suya yansıtmak için tercih edebileceğiniz cement grey tutamak, estetik ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor. Havuzlara doğanın ışıltısına veren ve güçlendirici etkisi ile suya hükmetmenizi sağlayan cement grey tutamak, kolay bir şekilde havuzun içerisinden çıkmanıza olanak sağlar. Farklı havuz tiplerinin tamamında kullanabileceğiniz cement grey tutamak; tamamlayıcı parçalar ve diğer özellikleri sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılar.

Cement Grey Tutamak Modelinin Kullanıldığı Alanlar

Eğlence, dinlenme, spor, profesyonel havuzlar ve okul havuzları gibi aklınıza gelebilecek her alanda kullanabileceğiniz cement grey tutamak ürünlerini aynı zamanda tıbbi havuzlar, kaplıca tedavi havuzları, SPA havuzları, açık hava havuzları ve kapalı havuzlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üsten taşmalı özel sisteme sahip olan cement grey tutamak modeli havuzların köşelerine veya diğer alanlarına rahatlıkla entegre edilebilir. Özel yüzeyi sayesinde antibakteriyel olan cement grey tutamak seçenekleri, neme bağlı olarak üzerinde mikroorganizma oluşturmaz. Izgara ayaklı modellerine de sahip olabileceğiniz Çilek Havuz sayesinde ihtiyacınız olan tüm tutamak modellerine tek bir merkezden ulaşabilirsiniz. Hayallerinizdeki havuzu inşa ederken tercihinizin kaliteden ve estetikten yana olmasını istiyorsanız siz de cement grey tutamak modellerini tercih edin.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta