Cement Light Grey Flat Tutamak

Antibakteriyel yapısı sayesinde havuzlarda uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz cement light grey flat tutamak seçenekleri, havuzlara rahat bir şekilde giriş çıkış yapabilmenize olanak sağlar. Kaymaz yüzeyi sayesinde kayarak düşme riskini de minimize eden cement light grey flat tutamak seçenekleri, porselenden oluşturuldukları için uzun yıllar boyunca çevresel faktörlere ve kullanıcı deneyimine karşı mukavemet gösterirler. İklimsel koşullara karşı dirençli olan cement light grey flat tutamak modelleri açık ve kapalı havuzların tamamında tercih edilebilir. Bulunduğunuz coğrafyanın iklimsel özelliklerine karşı yüksek derecede direnç gösteren cement light grey flat tutamak modelleri, işçiliği azaltan döşeme kolaylığı ile önemli ölçüde tasarruf ettiriyor.

Kaymaz Yüzey ve Tutamak Bir Arada

Kaymaz yüzeyi ve tutamağın bir arada bulunduğu bu ürünler, sizi ekstra bir maliyetten de kurtarıyor. Özel tasarımı sayesinde yüzeyinde herhangi bir bakteri barındırmayan cement light grey flat tutamak modelleri porselen kalitesini havuzlarınıza entegre etmenize olanak sağlıyor. Açık gri bir renge sahip olan bu ürünler, havuzların çok daha karakteristik bir görünüme sahip olmasına yardımcı oluyor. Taşmalı ve standart havuzların tamamında kullanabileceğiniz cement light grey flat tutamak, dış köşe, oluklu ve orta bölümde tercih edilebilir. Kaplama malzemesi olarak tercih edebileceğinizi bu ürünler, statik gerekliliklere uygun olarak imal edilir. Cement light grey flat tutamak modelleri, hijyen açısından da önemli avantajlar oluşturacaktır.

Cement Light Grey Flat Tutamak Modelleri ile Suyu Kontrol Edin

İleride yaşanabilecek problemlerin minimuma indirgenmesine olanak sağlayan cement light grey flat tutamak modelleri, aynı zamanda havuzdan taşan suyun düzgün bir şekilde kontrol edilmesi açısından oldukça önemlidir. Temizliği de son derece rahat bir şekilde tercih edilen cement light grey flat tutamak modellerinde verilen eğimin önemi büyüktür. Bu nedenle tutamakların kalitesi kadar işçilik de önemlidir. Yüzeyde biriken pisliklerin doğru bir şekilde toparlamasına olanak sağlayan cement light grey flat tutamak modelleri, havuz taşma kanalına ters olacak şekilde entegre edilir. Etrafta bulunan kirli suların havuz suyuna karışmasını engelleyen bu ürünler, bir nevi bariyer görevi görür.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta