Cement Light Grey Flex Havuz Izgarası

Havuzların kenar bölgelerine monte edilen Cement light grey flex havuz ızgarası aksesuar olarak da değerlendirilebilecek benzersiz bir üründür. Havuza giriş çıkışınızı kolaylaştıran Cement light grey flex havuz ızgarası, taşma sistemli olarak üretilen havuzlar için tercih edilir. Yüksek kapasiteli havuzlar başta olmak üzere pek çok alanda kullanılabilen bu ızgara türleri göz zevkinize de hitap eder. 25 × 50, 20 × 50 ve 30 × 50 gibi farklı ebatlara sahip olan Cement light grey flex havuz ızgarası, açık gri rengi ile ortama mükemmel bir şekilde uyum sağlar.

Cement Light Grey Flex Havuz Izgarası Sudan Tasarruf Ettirir

Sudan taşan miktarın denge deposuna aktarılarak yeniden havuz sistemine entegre edilmesine olanak sağlayan Cement light grey flex havuz ızgarası, her havuz türü ile mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Eşzamanlı olarak estetik bir görünüme sahip olan bu ürünler göz zevkinize de hitap edecektir. Su israfının önüne geçen üstün özellikleri sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayan Cement light grey flex havuz ızgarası, uzun yıllar dayanabilecek sağlamlığı ile ön plana çıkar. Siz de ihtiyacınız olan havuz ızgaraları için Çilek Havuz ile iletişime geçebilirsiniz. Özellikle büyük işletmeler için önemli derecede su tasarrufu elde edilmesine olanak sağlayan havuz ızgaraları dekoratif bir görünüm sağlarken aynı zamanda sağlıklı bir yapıya sahiptir.

Cement Light Grey Flex Havuz Izgarası ile Havuz Estetiğini Bütünleştirin

Havuz estetiğini bütünleştiren yapısı sayesinde ön plana çıkan Cement light grey flex havuz ızgarası, yüzücü konforunun üst seviyede olmasına olanak sağlar. Üsten taşma kanallı havuzlar da kullanılan ızgaralar su kodunda leke oluşumunu da engeller. Cement light grey flex havuz ızgarası ve diğer havuz ekipmanları için tercih edeceğiniz Çilek Havuz, her zaman kaliteli malzemelere ulaşmanıza olanak sağlar. %100 porselenden elde edilen bu ürünler, çevresel koşullara karşı dayanıklıdır. Çatlamaya, donmaya, yağmura, güneş ışığına ve çok daha fazlasına karşı savaşan havuz ızgaraları, yüzme konforunu artıracak donanımları ile parmaklarınızın ucunda!


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta