Cement Light Grey Teras Kaymazı

Teras gibi açık alanlarda yüksek derecede konfor sunan Cement light grey teras kaymazı 60 × 60, 30 × 60 gibi farklı boyutlara sahiptir. Bu sayede her ölçekten terasın ergonomik bir şekilde dekore edilmesini sağlayabilirsiniz. Zeminlerin sızdırmaz olması oldukça önemlidir. Teraslar, dış hava koşullarına direkt olarak maruz kalan alanlar oldukları için bu alanlarda kullanılan zemin malzemelerinin ekstra mukavemetli olması gereklidir. Yapıların sızdırmaması, çatlamaması, derz boşluklarının zaman içerisinde birbirinden ayrılmaması önemlidir. Zeminde kullanılan yapı malzemesinin kalitesiz olması, kısa süre sonra teras ile temas eden suyun sızdırmasına ve bu durumun da binanın taşıyıcı kolonlarını çürütmesine ve estetik açıdan daha hoş bir görüntünün oluşmasına sebep olacaktır. Bu nedenle teraslarda tercih edeceğiniz son kat kaplama malzemelerinin ve diğer yapı elemanlarının kaliteli olmasına özen göstermelisiniz.

Cement Light Grey Teras Kaymazı Rengiyle de Ön Planda

Açık çimento grisi renginde bulunan Cement light grey teras kaymazı, adından da anlaşılabileceği gibi kendiliğinden kaymaz özelliğe sahiptir. Bu sayede teras gibi ıslak alanlarda rahatlıkla zaman geçirebilirsiniz. Kayrak düşme riskini ortadan kaldıran Cement light grey teras kaymazı, porselenden imal edildiği için aynı zamanda antibakteriyeldir. Hijyenin önemli olduğu diğer ıslak alanlarda da rahatlıkla kullanabileceğiniz Cement light grey teras kaymazı, dekoratif açıdan da oldukça avantajlıdır. Açık rengi sayesinde mekanların olduğundan daha geniş ve daha ferah bir görünüme kavuşmasında yardımcı olan Cement light grey teras kaymazı hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilir.

Cement Light Grey Teras Kaymazı Parlaklığını Kaybetmez

Parlaklığını kaybetmeyen yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca sizinle birlikte olan Cement light grey teras kaymazı üst düzey bir dayanıklılığa sahiptir. Siz de bu kaliteden faydalanmak istiyorsanız hemen Çilek Havuz ile iletişime geçin. Teraslarınız, diğer açık alanlarınız, havuzlarınız, hamam ve banyo gibi alanlarınızın tamamı için tercih edebileceğiniz zengin ve porselen menşeili yapı malzemeleri sayesinde sizlere daima en iyisini, en kalitelisini sunuyoruz. En iyisini isteyenlere özel olarak arz ettiğimiz zengin ürün gamı sayesinde uzun yıllar boyunca kaliteli malzemenin kusursuzluğunun konforunu yaşayacaksınız.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta