Esnek Pötikare Profilli Tutamak İç Köşe

Esnek yapısı sayesinde tüm havuz tiplerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz esnek pötikare profilli tutamak iç köşe, adından da anlaşılacağı gibi havuzların iç köşe bölgelerinde konumlandırılır. Porselen malzemeden üretilen esnek pötikare profilli tutamak iç köşe, uzun yıllar boyunca ilk günkü formunu korur. Düşük su emme kapasitesi sayesinde suyu iten esnek pötikare profilli tutamak iç köşe, böylelikle bekleyen su kaynaklı olarak yüzeyde bakteri oluşumunu, kötü kokuyu ve zararlı diğer mikroorganizmaların üremesini engeller. Kaymaz yapısı sayesinde ıslak alanlarda güvenin temsilcisi olan esnek pötikare profilli tutamak iç köşe, gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Esnek Pötikare Profilli Tutamak İç Köşe ile Teknik Engelleri Ortadan Kaldırın

Havuzlarda meydana gelebilecek teknik engelleri ortadan kaldırmanıza olanak sağlayan esnek pötikare profilli tutamak iç köşe, cazip tasarımı sayesinde havuzların çok daha estetik görünmesini sağlıyor. Havuzun görsel bütünlüğünü bozmadan güvenli hale gelmesine olanak sağlayan esnek pötikare profilli tutamak iç köşe, kolay bir şekilde uygulanabildiği için işçilikten ve zamandan tasarruf etmenize olanak sağlar. Havuzlar için özel olarak geliştirilen bu ürünler, SPA merkezi, hamamlar, spor komplekslerinin ıslak alanlarında da rahatlıkla kullanılabilir. Seçkin ve dekoratif esnek pötikare profilli tutamak iç köşe takımları için tercih edebileceğiniz Çilek Havuz, havuzlarda uzun süreli ve kaliteli sonuçlar elde etmenize olanak sağlar.

Esnek Pötikare Profilli Tutamak İç Köşe ile Kolay Montaj

Kolay bir şekilde monte edilebilen esnek pötikare profilli tutamak iç köşe seçeneklerini istediğiniz zaman demonte de edebilirsiniz. Havuzların temiz tutulmasına yardımcı olan bu ürünler, havuz keyfinin kesintisiz olarak sürdürülmesine yardımcı olur. Kullanımı basit olan esnek pötikare profilli tutamak iç köşe, çok yönlü olması sayesinde olimpik havuzlardan çocuk havuzlarına kadar pek çok alanda kullanılabilir. Esnek pötikare profilli tutamak iç köşe ürünlerinin sorunsuzca tedarik edilerek tarafınıza ulaşması için Çilek Havuzu tercih edebilirsiniz. Sektördeki uzun yıllar tecrübesi ile havuz ekipmanları konusunda uzman olan Çilek Havuz, esnek pötikare profilli tutamak iç köşe ve ihtiyacınız olabilecek diğer havuz ekipmanları ile yanınızdadır.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta