Çilek Havuz Faaliyet Alanlarımız
Yüzme Havuzu İnşaatı
Çilek havuz hayallerinizdeki havuz tasarımını gerçekleştirecek kabiliyete sahip bir firma olarak ün yapmıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibine sahip olan firmamız, en modern tasarımları uygulayabilmektedir.

Havuz yapımı, dış mekan açık havuzlar ya da iç mekan kapalı havuzlar olmak üzere 2 farklı şekilde tasarlanmaktadır. Havuz yapımında kullanılan malzemenin niteliği kullanışlı havuz inşasında önemli faktörlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Beykoz Konakları Sauna İmalatı
Sauna Yapımı
Ev saunaları fikri hoşunuza gittiyse Çilek Havuz hayalinizi gerçeğe dönüştürme konusunda size yardımcı olabilecektir. \n
\n

Havuz, sauna ve buhar odası tasarlama, inşa etme ve kurma konusunda uzman olan ekibimiz istediğiniz tarzda bir saunaya kavuşmanızı sağlayacaktır. Bir sauna sahibi olduğunuzda evinizi kişisel cennetinize dönüştürebilirsiniz. \n
\n

Sahip olduğumuz tüm deneyimi sizin için sauna yapımında kullanabiliriz. Evinizin büyüklüğünden bağımsız olarak özel tasarımcılarımız size sauna alanları yaratabileceklerdir.\n
\n

Süs Havuzu Yapımı
Süs Havuzu İmalatı
Süs havuzu inşa edilirken yaprak döken ağaçlardan, kozalaklı ağaçlardan ve kökleri kuvvetli olan bitkilerden yeteri kadar uzakta olmaları gerekir. Ağaçların arasında bir yere süs havuzu yapılacaksa bu durumda süs havuzunu korumak için bir bariyer oluşturulması düşünülebilir.\n

\nSüs havuzlarının günde dört ile altı sat doğrudan güneş ışığı almasına dikkat edilmelidir. Bu sayede alg gelişimini önlemek mümkün hale gelecektir. Havuzun kışı tamamen dönmesini önlemek için derinlik hesabının doğru yapılması gerekir. Süs havuzlarının tasarım olanaklarında neredeyse hiçbir sınır yoktur. Küçük kayalardan ve ağaç köklerinden kaynaklanan karşı koruma sağlamak için süs havuzunun altına her zaman bariyer görevi görecek bir örtü yerleştirilmelidir.
Buhar Odası Faaliyet Alanlarımız
Buhar Odası Yapımı

Buhar odası için gerekli inşaat çalışmalarına başlamadan önce odanın en ince ayrıntısına kadar planlanması gerekir. Oturulacak yerler, kapılar, buhar jeneratörü ve havalandırma sistemi gibi tüm detaylar düşünülmelidir.

· Oturma Alanları: Odayı kullanacak olan insanlara oturmaları için yeterli alanın sunulması gerekir. Bazı insanların buhar odasında uzanarak vakit geçirmek isteyeceği unutulmamalıdır.

· Kapı: İyi yalıtılmış bir kapı veya özel olarak üretilmiş bir buhar kapısı kullanılabilir.

· Buhar Çıkışı: Buhar dağıtım borusu, özel olarak tasarlanmış bir buhar çıkışına yönlendirilmiş olmalıdır.

· Işıklar: Buhar odası için düşük voltajlı ihtiyaç vardır. Hatta renkli ışık terapisi için iki farklı ışık seviyesi elde edilmelidir.

Ay Production Hamam İmalatı
Türk Hamamı Yapımı
Tarihi ve kültürel geçmişimizi günümüze yansıtan en önemli unsurlardan biri olan Türk hamamı yapımı süreci ilk aşamasından kullanıma hazır hale gelene kadar kaliteden taviz verilmeden gerçekleştirilmelidir.

Ne amaçla kullanılıyor olursa olsun özenle hazırlanması gereken Türk Hamamları turistler tarafından da ziyaret edilecekse daha özenli davranılmalıdır ki kültürümüzü en iyi şekilde

Türk Hamamlarının yapısı sert olmalıdır, kullanılan mermerler gözeneksiz olmalıdır, kullanılan derz az seviyede olmalıdır, su kanalları dökülen suyun gidere ulaşabileceği şekilde yerleştirilmelidir, kullanılan mermerin doku yapısı gözleri dinlendirici olmalı, mermerler kullanım amacına uygun bir halde ısıtılmalıdır. Tüm bu özelliklere uygun özenle hazırlanmış Türk Hamamları için Çilek Havuz sizlerle.

Tuz Odası İmalatı
Tuz Odası İmalatı
Ülkemizde yapı sektörünün son zamanlarda oldukça hızlı bir şekilde gelişmiş olmasının doğal sonucu olarak tuz odası yapımı hususunda da ülkemizin geliştiğini söylemek mümkün olmaktadır. Esasında tuz odası yapımı profesyonellik ve deneyim gerektiren bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu doğrultuda tuz odası yapım aşamaları aşağıdaki gibi sıralamak mümkün olmaktadır:

· Tasarım özelliklerinin nasıl olacağının belirlenmesi

· Tuz odası projesinin hazırlanması

· Projenin inşası için gerekli hazırlıkların yapılması

· Tuz odası inşasının yapılması


Yukarıdaki yapım aşamaları işini profesyonelce yapan firmalar için geçerli olmaktadır. Yukarıda sıralanan yapım aşamalarına dikkat edilerek yapılacak olan tuz odası inşasının oldukça başarılı bir uygulama olarak karşımıza çıkması mümkün olmaktadır.
Macera Duşu Faaliyet Alanlarımız
Macera Duşu İmalatı
Çilek Havuz Macera Duşu, sauna gibi sıcak uygulamalardan sonra kullanılır.

Tüm duyguları harekete geçiren bu yeni sistem, özellikle spa merkezlerinde giderek daha yaygın hale geldiğinden, olağanüstü bir duş anahtarı sizi bekliyor. Her efektin kediye özel kokusu, rengi ve sıcaklığı gibi çeşitli efekt seçenekleri mevcuttur.

Sıradan duş odalarına göre alışılmışın dışında olan sistem aydınlatma efektleri, ses ve müzikle sıra dışı bir duş deneyimi yaşamanıza olanak sağlıyor.

Çilek Havuz Macera Duşunu standart olarak tek kişi için üretilmekte ve kullanıcı sayısı artırılabilmektedir. Kullanım sırasında neredeyse tüm duyu organlarına hitap ederek vücuda bir fizik kazandırır.

Sessiz çalışma, kolay kurulum gibi özelliklerin yanı sıra yedek parça ve destek hizmeti veriyoruz.
Danışmanlık Hizmeti
Danışmanlık ve Projelendirme
Çilek Havuz projelendirme yaparken her konuda olduğu gibi çok hassastır. Projelendirme adımları olarak; yatırım fizibilitesi hazırlamak, konsept tasarımlar hazırlamak, mimarlık ve iç mimarlık hizmetleri, uygulama ürünlerinin seçimi, proje yönetimi, ıslak spa tasarımı, inşa uygulamaları, anahtar teslimi ve spa kurulumu şeklinde takip eder.

Projelendirme yaparken uygun alanları seçerek işlemlere başlanılır. En önemli konu müşteri isteği ve memnuniyetidir. Bu konuda taviz vermeyen firmamız en kaliteli hizmeti ile sizlerin yanınızda olmaya daima devam edecektir. Uzman kadro ile çalışan Çilek Havuz isteklerinizi asla karşılıksız bırakmayacaktır.
E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta