Fossil Mix Merdiven Kaymazı

Fossil mix merdiven kaymazı ile havuz girişlerinde maksimum güvenlik elde edin. Kullanıcıların ayaklarının kaymasını engelleyen Fossil mix merdiven kaymazı, adından da anlaşılabileceği gibi merdivenlerde kullanılır. Merdivenlerin kayganlığının engellenmesi için tercih edilen Fossil mix merdiven kaymazı, havuz giriş çıkışlarının çok daha güvenli olmasını sağlar. Merdivenlerde meydana gelebilecek olası kazaların engellenmesinde oldukça önemli bir yere sahip olan Fossil mix merdiven kaymazı, kullanıcı güvenliğini üst seviyeye taşır. Olası kazaların önlenebilir olması için tercih edebileceğiniz Fossil mix merdiven kaymazı sayesinde havuzların içine rahatlıkla giriş çıkış yapabilirsiniz.

Fossil Mix Merdiven Kaymazında Yüksek Kalite

Fossil mix merdiven kaymazı yüksek kalitelidir. Karo formatında üretilen Fossil mix merdiven kaymazı, merdiven basamağı şeklinde üretilebilir. Bu özelliği sayesinde havuzların çok daha estetik görünmesine destek olur. Avantajlı görünüm imkanı sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayan Fossil mix merdiven kaymazı, %100 porselenden üretilmiştir. Antibakteriyel yapısı ve kalitesi sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilen bu ürünler, metal olarak üretilen merdiven basamakları ile karşılaştırıldığında çok daha avantajlıdır. Doğal ve estetik bir görünüm elde etmek isteyenlerin tercihi olan Fossil mix merdiven kaymazı, düşük su emilim imkanı sayesinde ortam hijyenini de korur.

Fossil Mix Merdiven Kaymazı için Bize Ulaşın

Fossil mix merdiven kaymazı ile kaliteyi seçin. Toplu kullanıma açık havuzlar, otel havuzları ve okul havuzları başta olmak üzere birçok farklı havuz türünde kullanılabilen Fossil mix merdiven kaymazı, merdivenlerin sol, sağ ve orta bölümleri için değerlendirilebilir. Standart üretimimiz olan Fossil mix merdiven kaymazlarının yanı sıra özel üretim seçeneklerimizden de faydalanabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm havuz ekipmanları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sağlığın ve hijyenin önemli olduğu havuzlarda ilk tercihiniz Çilek Havuz olsun, içiniz rahat olsun. Fosil renk imkanı sayesinde havuzların çok daha estetik bir görünüme kavuşmasına olanak sağlayan bu ürünlerin standart üretimi 33 x 66 cm ölçülerindedir. Mat parlaklık derecesine sahip olan bu ürünler, yüksek güvenliği ile kalitesi ile beklentilerinizi tam olarak karşılar.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta