Gölet Havuz Yapımı Maliyeti

Gölet Havuz Yapım Maliyeti

Villası ya da müstakil evi olan insanlar evlerinin bahçelerine gölet ya da havuz yaptırmak ve yazın sıcaklarda serinlemek isterler. Ancak bu havuzu yaptırmak için belirli şartlar vardır. Bu şartları göz önünde bulundurmak gerekir. Havuz yaptırmanın maliyeti çok yüksek olabilir. Bu maliyetleri en aza indirmek için bu alanda bilinçli daha önce gölet havuz yapımı alanında tecrübe kazanmış firmalar tercih edilmelidir. Biz çilek havuz olarak hem gölet yapımı hem havuz yapımı alanında tecrübeye sahibiz. Mutlu müşterilerimiz bizim en büyük referanslarımız. Havuz yapımı, havuzun yapılacağı yer ve havuz için kullanılacak malzemelerin çeşitliliği ve kalitesine göre maliyetler değişkenlik gösterse de en basit bir havuzun yapımı bile yüksek maliyetler gerektirebilir.

Yüzme Havuzu ​Çeşitleri Nelerdir?

Yüzme havuzları boyutları, derinlikleri, küçük ya da büyük olmaları gibi konfor bakımından da farklılıklar gösterir. Yüzme havuzları temizlik ve bakımı açısından da farklılıklar gösterir. Bazı yüzme havuzlarında günlük temizlik ve bakım yapılırken bazı yüzme havuzlarında haftalık bazılarında ise aylık bakım yapılır. Bu durum maliyeti etkiler. Günlük bakım yapılan bir havuzda kullanılan kimyasal maddeler haftalık ve aylık yapılan havuzlara göre daha çabuk tükeneceği için günlük bakımı yapılan havuzlar daha maliyetlidir.
Konfor Bakımından Farklılık Gösteren Havuzlar
Konfor bakımından farklılık gösteren yüzme havuzları ise özellikli olan yüzme havuzlarıdır. Bu havuzlarda insanlar spor ve egzersiz yapılabilen sağlıklı ve temiz havuzlar konforlu havuzlar içerisinde yer alır. Konforlu havuzların yapımı maliyet bakımından diğer havuzlara göre çok daha yüksektir. Çilek havuz olarak biz sizin istediğiniz özelliklerdeki bir havuzu en uygun maliyetlere yapıyoruz. İstemiş olduğunuz havuzun içerisinde yer alacak olan özellik ve parçalara göre maliyet farklı olsa da biz çilek havuz olarak farklı çeşitlerdeki tüm havuzları en uygun maliyete yapıyoruz. Çilek Havuz hayalinizde tasarladığınız havuzu sizinle birlikte tasarlar ve hayalinizi gerçeğe dönüştürme konusunda en büyük yardımcınızdır. Çilek havuz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerine hızlı ve güvenli çözümler üretir.

Havuz Maliyetini Etkileyen Faktörler

Yüzme havuzunun maliyetini en başta havuzun yapılacağı alanın kazılması. Alanın derinlik durumuna göre kazı maliyetleri artar ya da azalır. Kazım işi tamamlandıktan sonra havuz alanına atılacak olan beton maliyeti etkiler. Kullanılan betonun kalitesine göre maliyet düşer ya da artar. Bir diğer etken ise havuzun içerisinde kullanılacak aksesuar ve havuz aksamı maliyeti etkiler. Yüzme havuzunun maliyetini etkileyen diğer etkenleri ise havuzun motoru, havuz alanına döşenecek fayanslar, havuz içerisinin aydınlatması için kullanılan ışıklar, su tahliye alanları ve filtreler gibi tüm faktörler havuzun yapım maliyetini etkiler. Ayrıca havuzun çevresinin temizlik ve bakım giderleri yine havuz maliyetini etkileyen faktörle arasında yer alır. Çilek havuz olarak havuzda kullanılacak bütün malzemeleri belirleyerek her bütçe için havuz yapımı sağlıyoruz. İster ekonomik bütçeli isterse daha yüksek bütçeli olsun her alandan müşterilerimize farklı seçeneklerle çözümler üretiyoruz.

Bakım Ve Tamirat Giderleri Havuz Yapım Maliyetini Etkiler mi?

Tabi ki havuz bakım ve tamiratları havuz maliyetini etkiler. Çünkü havuzlar sürekli olarak bakım gerektiren alanlardır. Havuz suyunun bulanık olmaması, tabanın ve duvarların yosun tutmaması ve suyun çevreye kötü koku yaymaması için havuz sürekli temiz tutulmalı ve düzenli aralıklarla bakım yapılması gerekir. Havuz bakımı kolay bir iş değildir. Bireysel olarak yapılması mümkün değildir. Çilek havuz olarak yapılan havuzların bakımını da sağlıyoruz. Gölet ve havuzların bakımı havuzun yapılmasını doğrudan etkiler. Çilek havuz olarak bakım maliyetlerinizi en alt seviyeye indiriyor ve siz değerli müşterilerimize havuz bakımı alanında pratik ve hızlı çözümler sunuyoruz. Yaptırmak istediğiniz havuzu en uygun maliyetlerle farklı ödeme seçenekleri sunarak yapıyor ve teslim ediyoruz. Her bütçeye uygun gölet ve havuz projeleri gerçekleştiriyoruz. Sizde Gölet ya da havuz Yaptırmak isterseniz çilek havuz firması ile iletişime geçerek şık tasarımlı ve kaliteli havuzu yaptırabilirsiniz. Havuz yapımını etkileyen faktörlerin ne olduğu en uygun gölet ve havuzun nasıl yapılabileceğini konusunda bilgiler verdik. Bu bilgiler doğrultusunda her bütçeye uygun havuz yapılabileceği ekonomik ve daha yüksek bütçeli havuzların yapılabileceğini söylüyor ve çilek havuz olarak her standartta havuz çözümleri üretiyoruz.

Diğer Blog Yazıları

Merak Edilenler

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta