Havuz Bakım Hakkında

Havuz Bakımı Hakkında

Havuz Bakım Ürünleri Ve Aksesuarları

Ayrı bir kategoride yer alan havuz malzemeleri ve aksesuarları ek olarakhavuz bakım talimatıile beraber satışa çıkarılmaktadır. Bu talimatları okuyan alıcılar kurulum ve kullanım alanında detaylı bilgi sahibi sadece dakikalar içerisinde aksesuarları kullanmaya başlayabilirler. Her biri onaylı ve garantili olan ürünler hızlı teslimat ile birlikte Türkiye'nin her bölgesine ve şehrine kargo ile gönderilmektedir. 

Belli bir fiyatın üstünde alışverişlerini tamamlayanlara ise kargo ücretsiz olarak gönderilmektedir. Alıcılar havuz ekipmanları kullanımı için ek olarak hızlı servis hizmetlerinin kendilerine sunduğu avantajlardan da faydalanabilir.  

Havuz Malzemelerinde ilk Seçenekler: Havuz Pompaları  

Havuzların vazgeçilmez ekipmanları arasında yer alan pompalar bu kategorinin ilk ürünleri arasında yer alıyor. Potansiyel alıcılar tüm ürün bilgilerini, ödeme çeşitlerini ve görsellerini inceleyerek karar kıldığı ekipmanları anında sipariş edebilirler. Sudaki kirli oluşumları tutmaya ve bu sayede havuzun çok daha uzun süreli olarak temiz kalmasını sağlayan ön filtreler de pompalar ile beraber satışa çıkarılıyor. 

Kapakları el ile ayarlanabilir olduğu için kullanıcı memnuniyetini büyük oranda sağlamaktadır. Son yıllarda sıklıkla kullanılan pvc kaplamalı kaliteli plastikler kullanılarak imal edilmiştir. Havuzun içerisinde yer alan belli başlı kimyasallardan etkilenmediği için uzun ömürlü olarak kullanılabilirler.  

Ön Filtresiz Havuz Pompaları  

Ön filtreye ihtiyaç duymayan çalışan havuz pompaları trifaze ve monopaze ismiyle satışa çıkarılmaktadır. Kendinden emişli olan bu modeller teknoloji destekli olup son yılların en çok sipariş edilen pompa ürünleri arasında yer alıyor. Motor performansı oldukça yüksek olan pompalar suya ve etkilerine karşı ekstra dirençli olmasıyla biliniyor. Ambalaj içeriğinde pompa bağlantı rakorları da yer almaktadır. 

Sadece havuz sularında değil deniz sularında kullanılabilmesi ile oldukça geniş bir kullanım ağına sahiptir. Kullanıcılar havuz bakımı hakkında yeterli bilgiye sahip oldukları takdirde bu ürünleri uzun ömürlü olarak kullanabilir. Dikkat edilmesi gereken en önemli noktaların başında maksimum hız eşiğini geçmemek gelmektedir. Bunun yanı sıra pompanın çalıştığı ortama da ekstra özen gösterilmelidir. Pompa nem oranı yüksek yerlerden uzak bir alanda çalıştırılmalıdır.  

Havuz Kum Filtreleri ve Öne Çıkan Özellikleri  

Yedek parçaları ile birlikte satışa çıkarılan kum filtreleri bir diğer seçenek olarak alıcılara sunuluyor. Kuvars filtre kumlarına bu kataloglar aracılığıyla erişim sağlamak ve siparişleri tamamlamak mümkündür. Son derece nitelikli olan bu kumlar havuz suyunu arıtmak için kullanılmaktadır. İçerisinde hem kalın hem de ince kum taneleri barındırmaktadır. Kullanım şekli kalından inceye doğru yapılmalıdır. 

Kumlarla birlikte vanalar da aynı alandan sipariş edilebilir. Çok yollu olan bu vanalar birden fazla fonksiyona sahiptir. Temel kullanım amaçları arasında arıtma ve boşaltma vardır. Ancak aynı zamanda ters yıkama ve kapatma fonksiyonlarını da bünyesinde barındıran çok yönlü ürünlerdir. Tıpkı pompalar gibi bu ürünler de havuzlardaki kimyasallara karşı ekstra mukavemet gücüne sahiptir.  

Havuz Temizliğinde Kullanılabilecek Süpürgeler  

Son derece teknolojik bir yapıya sahip olan havuz süpürgelerinin toplam garanti süreleri 2 yıldan başlamaktadır. Robot ve prefabrik olmak üzere iki çeşidi bulunuyor. Robot olan versiyonları havuzda tek bir pislik bile bırakmadan derinlemesine temizlik sağlar. Bu yönüyle kullanıcı memnuniyetini sağlamaktadır. 

Özel filtreli bir yapıya sahiptir. En büyük havuzları bile toplamda 2 - 3 saat arasında tamamen temizler. Uzatma kablosu 21 metreye kadar uzandığı için her türlü yapı ve mekanda pratik bir şekilde kullanılabilir. Ambalaj içeriğinde kullanımında gerekli olan tüm ekipmanlar mevcuttur. Filtre dışında fırça ve taşıma arabası da yer almaktadır. Ek olarak kontrol ünitesi de tam otomatik olarak değerlendirilmeye açıktır. Prefabrik havuz süpürgeleri ise çok daha hesaplı alışverişler için tercih edilebilir.  

Havuz Termometreleri ve Köşe Fırçaları  

Havuzun mevcut sıcaklığını ölçen termometreler çok uygun fiyatlarla satın alınabilecek bir diğer havuz ekipmanı olarak alıcılarla buluşuyor. Alt kısmında özel bir haznesi bulunmaktadır. Bu hazne sayesinde sürekli olarak ek bir çabaya gerek kalınmadan su yüzeyinde kalır. Kimyasaldan etkilenmeyen özel yapısı son derece dayanıklıdır. Havuz içerisinde gerçekleşmekte olan ani sıcaklık değişiklerini anında göstererek kullanıcıları uyarmaktadır. 

Sadece kapalı havuzlarda değil aynı zamanda belli başlı akvaryumlarda ve göllerde de ihtiyaca bağlı olarak kullanılabilir. Havuzların köşe noktalarını pratik bir şekilde temizlemek isteyenler için köşe fırçaları da satın alınabilir. Dairesel bir yapıya sahip olduğu için talep edilen temizlik dakikalar içerisinde sağlanır. 

Diğer Blog Yazıları

Merak Edilenler

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta