Havuz Kimyasalları Kullanılmazsa Ne Olur?

Havuz Kimyasalları Kullanılmazsa Ne Olur

Yüzme havuzu yalıtım filmi yüzme havuzu örtüsü, yüzme havuzu yalıtım bezi, yüzme havuzu örtü filmi, malzemesi esas olarak polietilen'dir. Havuz kimyasalları ile tozun havuza düşmesini önleyin ve temizlik maliyetlerini azaltın. Bir buharlaştırma yüzme havuzu içindeki hava ortamının iyileştirilmesi, yüzme havuzu suyu ve gaz ekipmanın aşınmasını azaltan, su havuzu kimyasal bileşenleri azaltmak için üç gün boyunca havuz suyu sıcaklığını ısıtma, ısı ve enerji tasarrufu, ısıtma maliyetlerini% 70'ten fazla azaltabilir. Toksik olmayan ve zararsız, anti-aging, anti-UV, anti-korozyon, kaymaz, su geçirmez, anti-bakteriyel, anti-şok, çevre koruma, dayanıklı, uygun fiyatlıdır. Havuzunuzu güzel ve temiz tutun. Hafif ve güvenli kimyasallar kullanılmalıdır.

Havuz Ekipmanları

Yüzme havuzu kimyasal ekipmanları, spor zemin gereçleri, kamp malzemeleri, güneş koruyucu ve yağmur geçirmez ürünler, kapalı ve açık kaymaz su yalıtım ürünleri ve dekompresyon ve darbeyedayanıklı malzemeler olarak kullanılabilir.www.cilekhavuz.com.tr sayesinde havuzun içine toz girmesini önleyin Havuz kullanılmadığında, dışarıdan gelen tozlar özellikle açık havada havuza girecektir. Yüzme havuzu kapağı yüzme havuzuna yerleştirilirse, sıcak tutarken tozun yüzme havuzuna düşmesini engelleyerek temizlik maliyetini düşürür. Havuz kendini dezenfektan ile dayanıklı ve etkili bir şekilde muhafaza ederken, suyu azaltmak, su buharlaştırma ve kimyasal bileşim sayısını azaltmak için, bu yalıtım filmiyle kaplanmamıştır. Gece her zaman dezenfektanlar ve diğer su arıtma kimyasal hizmetleri devam edecektir. Yüzme havuzunda hava ortamını iyileştirmek için yüzme havuzlarının ve ekipmanlarının korozyonu devam edecektir. Isı yalıtım filmi ile kaplı, yüzme havuzu su ısıtma maliyetlerinin% 70'ini kurtarabilir. Malzeme toksik olmayan ve zararsız, anti-aging, anti-UV, anti-korozyon. Temizlik maliyetleri ve ısıtma maliyetlerinden tasarruf ederken, geç yatırım maliyeti yoktur. Kaymaz, su geçirmez, anti-bakteriyel, anti-sismik ve anti-basınç, güvenli ve çevre dostu ürünler  sitemizde satılmaktadır.

70 Tasarruf İşletme Maliyetlerinde %50 Tasarruf

Çevreden etkilenmeyen kapalı yüzme havuzları, suyun buharlaşması nedeniyle hala çok fazla enerji kaybedecektir. Odanın havalandırması bile odadaki nemi kontrol etmek için gereklidir ve bu da büyük miktarda buharlaşmaya neden olur. Enerji maliyetlerini artırmak için havalandırma ve klima da tesis edilmelidir. Açık yüzme havuzunun yüzey buharlaşma hızı yüzme havuzunun sıcaklığına, hava sıcaklığına, neme ve rüzgâr hızına bağlıdır. Yüzme havuzu sıcaklığı ne kadar yüksek olursa, rüzgâr hızı o kadar hızlı olur ve nem düşer. Buharlaşma oranı o kadar fazla olur. Bu, açık deniz havuzundaki güneş nedeniyle su sıcaklığının artmasına yardımcı olur. Kapalı veya açık yüzme havuzu olup olmadığı, yüzme havuzu kapağı kurulu ise yüzme havuzunun işletme maliyeti azaltılabilir, en etkili çözümdür.

Kimyasal Kullanımı

Isıtma maliyetlerinde sadece% 70'e varan tasarruf sağlamakla kalmaz, aynı zamanda normalden 8-10 derece daha sıcak tutabilir, sadece su buharlaşmasını% 90'dan fazla azaltmaz, aynı zamanda kimyasal tüketimi de% 70 oranında azaltır. Bu tasarrufun% 50 ila% 70'ini mümkün kılar. Kapalı havuzun havuz örtüsü sadece su buharlaşmasını azaltmaz, aynı zamanda iç mekan havalandırması gerektirir. Bu, kullanımda değilken egzoz fanı kapalı olduğunda daha fazla enerji tasarrufu sağlayacaktır. Bo Rui yüzme havuzu yalıtım örtüsü size 1 para tasarrufu sağlar kimyasal kullanımı ve pahalı nem alma sistemini azaltır. Buharlaşma miktarını azaltarak kimyasalların kullanımını% 70 oranında azaltın. Örneğin, havuzlu bir havuzda, klor birkaç hafta sürebilir, ancak sıcak bir günde bir açık hava yüzme havuzunda, bir galon klor 2 saat içinde buharlaşacaktır.

Havuz Temizliği

Kapalı yüzme havuzu, havuz örtüsü sadece su buharlaşmasını engellemekle kalmaz, çoğu durumda pahalı nem alma sistemlerini de korur. Bo Rui yüzme havuzu yalıtım örtüsü size 2 tasarruf sağlar. Havuzu temiz tutun Yüzme olmadığında, havuza toz ve pisliklerin girmesini önlemek ve havuz temizlik ve bakim maliyetlerini azaltmak için havuz kapağını kapatınız. Bu, yüzme keyfi ve havuzun bakımı için daha az zaman harcayarak daha fazla zaman geçirebileceğiniz anlamına gelir. Bo Rui yüzme havuzu yalıtım örtüsü size para tasarrufu sağlar. Yüzme havuzu tesislerinin ömrünü uzatır. Isı tutma ve azaltılmış havuz temizleme ve bakım süreleri sayesinde havuzun daha uzun süre dayanmasını sağlayabilirsiniz, bu da size daha fazla fayda ve mutluluk getirecektir.

Bize Ulaşın

Havuz kimyasalları kullanılmasında zarar yoktur tabiki işinizde uzamansanız biz uzamanız bize ulaşın probleminizi çözelim www.cilekhavuz.com.tr sitesinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Diğer Blog Yazıları

Merak Edilenler

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta