Havuz Malzemeleri Online Satış

Havuz Malzemeleri Online Satış

Müstakil evlerin çoğunun bahçesinde, otellerde, üye olduğunuz spor salonlarında mevcut olan ve göze en çok çarpan şeyler yüzme havuzlarıdır. Yaşam alanlarında ya sosyal alanlarda son derece ilgi çeken ve yapıldığı mekan neresi olursa olsun, kalitesini oldukça arttıran havuzlar yapımları itibariyle birkaç aşamadan oluşur.

Yapılacak olan havuzların inşasına başlamadan önce bilinmesi gereken birkaç önemli nokta vardır. Havuz yapılacak olan alanın iç mekanda veya dış mekanda oluşu maliyeti ve yapılacak çalışmanın gerektirdiği havuz malzemelerini değiştirmektedir. Yapılacak olan zeminin yapısı da ciddi önem teşkil etmektedir. Havuz yaptırmaya karar verdiyseniz ve havuz malzemeleri satışı yapan bir yer arıyorsanız, mekanın özelliklerine göre bilinçli araştırma yapmalı ve işinde uzman bir firmayla çalışmalısınız. 

Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi esas alan firmamızın havuz malzemeleri sipariş hizmeti ile, kaliteden ödün verilmemiş ve sağlamlığından şüphe duyulmayacak havuzlar ile dikkat çekici havuzlar inşa edebilirsiniz. Malzeme kalitesi bir havuzda dikkat edilmesi gereken en önemli noktadır. İnşasına ve temeline çok yatırım yaptığınız ve özen gösterdiğiniz bir havuzda eksik ya da kalitesiz malzeme kullanmak tamamen yapılan işin maalesef boşa gitmesine neden olmaktadır. 

Havuz Yapımında Kullanılacak Malzemeler 

Temel olarak birkaç başlık altında, havuz yapımında gerekli olacak temel malzemeleri maddeleyebiliriz. 

  • Havuz pompaları 
  • Havuz filtreleri 
  • Havuz vanaları 
  • Havuz aydınlatmaları 
  • Havuz elektrik panoları 
  • Havuz mozaikleri 
  • Havuz temizlik malzemeleri 
  • Havuz ısı ayarlama sistemleri 

Havuz Yapımının Aşamaları Nelerdir? 

Yukarıda listelenmiş olan malzeme listesi temel olarak her havuz yapımında kullanılması gereken malzemelerdir. Havuzların yapımında gerekli olan etüt çalışmalarının uzman mühendisler tarafından yapılması ve düzgün bir plan çıkartılması önem teşkil etmektedir. Herhangi bir eksikliğe ya da yanlış yapılan plana mahal vermeyecek kalitede bir firmayla çalışılmalıdır. Çünkü yapılan havuzların sonradan onarılması uzun ve zorlu bir süreç olmasının yanı sıra sizlere fazladan maliyet çıkartacak bir işlemdir. 

Etüt çalışması yapılan alanı ilk olarak kazılması yapılır. Kazılan ve kaba inşaatı biten alanın mozaik döşemesinden önce filtre, pompa ve aydınlatma bağlantıları oluşturulur. Firmamız sizler için bu süreçleri eksiksiz ve büyük bir titizlikle yapmaktadır. Kazınan alana sıva ve şap uygulamaları özenle ve büyük bir titizlikle yapılmalıdır. Sıva ve şap işlemlerinin ardından havuz yapımında mozaikleri döşemeden önce mutlaka yalıtım işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Bu aşama havuzun kullanım ömrü ve kalitesi için önemlidir. 

Bu aşamaların ardından tercihinize göre en dayanıklı mozaiklerle döşemesi yapılır. Mozaiklerin temini ve döşemesi havuz yapımının belki de en önemli aşamasıdır. Bu aşamada suyun sızdırmazlığı açısından defalarca test edilip emin olunarak yapılmalıdır. Özel yalıtımlar yapılarak, sızdırmazlık garanti altına alınmalı ve profesyonellikle çalışılmalıdır. Kaplama işlemi de bittikten sonra, önceden bağlantıları yapılan aydınlatma ve filtreler takılır. Temizlenip suyu doldurulduktan sonra, havuz kullanıma hazır hale gelmektedir. 

Havuz Malzemeleri Nasıl Temin Edilir? 

Havuzun inşa edileceği mekanın özellikleri ve ekstra müşteri taleplerine göre önceden gerekli ekipman listesi oluşturulmaktadır. Oluşturulan bu listenin kaliteli bir firmadan ve güvenilir şekilde temin edilmesi, sizlerin ileride havuzunuzu sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz açısından çok önemlidir. 

Artık gelişen teknoloji sayesinde bu ürünleri online olarak sitemizden temin etmeniz mümkündür. Kaliteli ve uzun ömürlü havuz malzemeleri satış yönünden de büyük titizlik ister. Sizler de bu titizlik ve özenle hazırlanmış havuz malzemeleri siparişi vermek isterseniz, bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Havuzun yapımından tüm malzemelerin teminine kadar her şeyi sizler için özenle yapıyoruz.Havuz malzemeleri satışı için, profesyonel ekibimizle hemen iletişime geçin.

Diğer Blog Yazıları

Merak Edilenler

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta