Havuz Malzemeleri Toptan

Hazır Havuz Malzemeleri

İster yüzme havuzu olsun ister süs havuzu, insanlar için geçmişten günümüze hep önemli olmuştur. Özellikle de süs havuzları çok eski zamanlardan beri, inşa ettikleri evlerin bahçelerini süslemiştir. Günümüzde ise park ve bahçelerin vazgeçilmez çevre düzenlemelerinden biri haline gelmiştir.

Yüzme havuzları ise özellikle de kavurucu yaz günlerinin en serinletici ve ferahlatıcı ortamlarını oluşturmaktadır. Günümüzün modern çağında ısıtmalı yüzme havuzları sayesinde yaz/kış yüzme keyfini yaşamak mümkün olmaktadır. 

Özellikle de 7'den 70'e yüzme tutkunu olanlar için yüzme havuzlarının yeri bir başkadır. Böylesine önemli bir yere sahip olan havuzların temizliği ve sağlık açısından tehdit unsuru haline dönüşmemelidir. Bunun için ise piyasada çeşitli havuz malzemelerinin satışa sunulmaktadır. 

Havuz Malzemeleri Nelerdir? 

Yüzme havuzu ya da süs havuzunuz var ise, havuz malzemeleri sizin için en önemli ihtiyaçlar arasındadır. İşte elinizin altında olması gereken havuz malzemeleri; 

 • Havuz su perdesi, 
 • Havuz ısıtma sistemleri, 
 • Havuz elektrik panoları, 
 • Havuz pompaları, 
 • Havuz içi aydınlatma, 
 • Havuz kum filtreleri, 
 • Havuz liner, 
 • Olmazsa olmaz havuz temizlik ekipmanları, 
 • Havuz için kenar ekipmanları, 
 • Havuz dezenfeksiyon ürünleri. 

Süs Havuzu Malzemeleri Nelerdir? 

Gerek parklara gerekse bahçelere muhteşem bir güzellik ve görsellik katan süs havuzları önemli yapılardır. Süs havuzları sayesinde bahçeler ve parklar çok daha keyifli ve huzurlu alanlara dönüşürler. Ancak süs havuzlarının her zaman mevcut durumunu koruması için bazı malzemelere ihtiyaç vardır. Peki nedir bu malzemeler? İşte olmazsa olmaz süs havuz malzemeleri arasında şunlar bulunmaktadır; 

 • Süs havuzu parmak fıskiyeleri, 
 • Boruya geçmeli havuz aydınlatması, 
 • Çıta tipi süs havuz lambaları, 
 • Krom süs havuz aydınlatmaları, 
 • Süs havuzu çağlayan fiskiyeleri,
 • Jaguar tip havuz aydınlatmaları, 
 • Yelpaze nozul. 

İhtiyacınız olan her türlü havuz malzemelerini temin edebileceğiniz bir adres arıyorsanız doğru yerdesiniz. www.cilekhavuz.com.tr adresi üzerinden dilerseniz havuz malzemeleri toptan satın alma imkanına sahip olabilirsiniz. Böylece havuz tipi ne olursa olsun mükemmel yapısını uzun yıllar boyunca muhafaza eder. 

Süs Havuzu İçin Temizlik Malzemelerinin Kullanımı Gerekli Midir? 

Yüzme havuzlarında olduğu gibi süs havuzları için de temizlik son derece önemlidir. Çünkü uzun süre temizlenmeyen havuzlar hem görüntü kirliliği yaratırlar. Bunun yanında kötü koku da yayarlar. Çünkü uzun süre temizlenmeyen süs havuzlarında biriken bakteriler suyun çevreye kötü koku yaymasına sebebiyet verirler. Bunun yanında insan sağlığı için de olumsuz etki yaratırlar. Tüm bu olumsuzlukların önüne geçilmesi açısından hijyen büyük öneme sahiptir. 

 Ancak belirli aralıklarla temizlenen süs havuzları, bulundukları ortamlarda görsel bir şölen yaratırlar. Bu durum insanlar üzerinde müthiş derecede olumlu etkiler yaratır. Bu bakımdan süs havuzu da olsa her daim temiz tutulması çok mühim bir konudur.

Kaliteli Ve Güvenilir Havuz Malzemeleri Nereden Alınır? 

Havuz temizliği ve bakımı elbette önemli bir konudur. Ancak bunun için kullanılacak olan havuz malzemelerinin güvenilir ve kaliteli ürünler olması da büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle havuz malzemeleri toptan satış noktası ararken doğru adres tercihi önemlidir. 

Havuz malzemelerinde güvenirlilik ve kalite denildiğinde ise www.cilekhavuz.com.tr adresi öne çıkar. Çünkü, Çilek Havuz firması sektörünün liderleri arasında yerini alan profesyonel bir firma özelliği taşımaktadır. 

Sonrasında almış olduğunuz ürün kısa süre içerisinde adresinize teslim edilir. Firma ürün gönderimi yaparken güvenilir kargo şirketlerinden faydalanmaktadır. Bu sayede satın aldığınız her bir ürünün adresinize zamanında ulaşmasını güvenceye almaktadır.

Diğer Blog Yazıları

Merak Edilenler

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta