Havuz Su Perdesi Ne İşe Yarar?

Havuz Su Perdesi Ne işe Yarar

İstanbul ve tüm Türkiye'de kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini ilk başta tutan inşaat sektörünün en başarılı firmalarından biri olan Çilek Havuz firması uzun yıllardan beri bu sektörde yer almaktadır. Koşulsuz müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak yaptığı profesyonel çalışmaları ile iş hayatında güven kazanmış olup bu sayede Türk hamamı, sauna, spa ve havuz sistemleri ve havuz malzemeleri üzerinde ortaya çıkardığı şaheserleri ile takdir toplamaktadır.

Su Perdesi Nedir?

Su perdeleri genelde bazı mekânların daha şık ve süslü görünmesi için yapılan bir ünitedir. Fraklı bir sistem ile yapılan cam kaplamalı, şelale görünümü ortaya çıkaran çerçeveli bir tür görsel şölendir. Bu görsel üniteler özel tasarımlar ile süs havuzlarına ve arzuya göre başka amaçlarla istenilen başka mekânlara göre farklı şekillerde yapılabilir. Su perdeleri yapımında ustalık ve beceri gerekmektedir. Bu su perdeleri sistemleri bir motorla çalıştırıldığı için bu motoru saklamak ve görselliği bozmamak beceri gerektiriyor. İşte bu tür işlerde ustalığı ile ünlü olan çilek havuz firması İstanbul ve Türkiye’nin diğer illerinde ortay koyduğu maharetli işleri ile oldukça ün kazanmıştır. Camdan oluşan bir ünitenin üzerinden akan suyun süzülmesi ve bu ünitenin led ışıklar yerleştirilerek ışıkların yansımasıyla etrafa dalga dalga dağılan su gölgelerinin oluşturmasına yol açan bu sisteme su perdesi denilmektedir.

Su Perdesi Nerelerde Kullanılır?

Su perdeleri en çokta süs havuzlarının içlerine yapılmaktadır. Küçük ve ya büyük bahçelerde ve ya alış veriş merkezi gibi büyük salonları olan mekânların içlerine yapılan süs havuzlarına yapılıyor. İç Mekânlarda en popüler formlarından birisi havuz su perdesi olmaktadır. Bu havuz perdesi sistemi kapalı şelale biçimi tasarımı mekâna ve ya bir stüdyo daireye kattığı güzelliği ve sesi ile şahane bir hava katmaktadır. Çilek havuz firmasının kapalı su perdesi koleksiyonunda bulunan havuz yapımı için cam, mermer, paslanmaz çelik, kayrak ve ayna yüzeyli çeşmeler gibi malzemeler kullanılarak tasarlanıyor. Bu materyaller usta olan elamanların becerileri ile birleşerek farklı mekânlarda yüzey üzerinde dans eden su tabakası ile muhteşem bir görsellik yaratılıyor.

Su Perdesinin Çeşitleri?

Çilek havuz firmasının farklı yerlerde farklı şekillerde tasarladığı su perdelerinin birçok değişik havuz yapımı ve değişik havuz malzemeleri bulunuyor. Firma su perdelerinin müşterilerinin hizmetlerine göre mekan uygun olarak tasarlıyor. Çilek havuz firması su perdesi sistemini şeffaf camla ile müşterinin taleplerine üzerine istenilen desenleri ve figürleri ve ya şekilleri hatta resimler yada özel sözlerden oluşan yazıları uygulayarak çok farklı tasarımlar ortaya çıkartıyor. Bu sebepten dolayı çilek havuz müşterilerinin iş yerleri, villaların bahçeleri evlerinin salonları gibi yerleri su perdesi sistemleri ile süsleyerek kaliteli çalışmalarının sonucunda kendi özel tasarımları ile güzel işlere imzalarını atıyorlar.

Havuz Su Perdesi Malzemelerinin Kaliteli Olması Gerekiyor

Çilek havuz firmasının önceliği müşteri memnuniyeti olduğundan dolayı kesinlikle havuz su perdesi sisteminde kullandıkları havuz malzemeleri olarak en kaliteli en son üretilen yeni ürünleri kullanmaya özen gösteriyorlar. Su perdesi yapılmadan önce yapılacak olan mekan seçiliyor sonra müşterilerin özel talepleri göz önünde bulundurularak en güzel ve en kaliteli malzemeler seçilerek su perdesi görselliği ışıklandırılarak şahane eserler ortaya çıkartılıyor. Bu sistemlerde kullanılan metal kısımlar paslanmaz çelik ürünlerden oluyor.

Su Perdesi Yaptırmak İçin En Doğru Seçim

Kaliteli ve görselliği ile göz kamaştıran bir süslemeye sahip olan havuz su perdesi yaptırmak isteyen kişiler için çilek havuz firmasının kendilerine ait olan internet adresi iletişim kolaylığı sağlıyor. Su perdesi ve ya Türk hamamı, havuz çeşitleri, sauna, spa, buhar odası ve bu tür işlerde kullanılan bütün malzemeleri satan çilek firması internet adreslerinde detaylandırarak ürün tanıtımı yapmaktadır. Evlerine ve ya iş yerlerine ya da yeni yapılan inşaatlarda gerekli olan bütün ürünleri temin edebilen çilek firması pek çok inşaat firmasının ürün taleplerini karşılaya biliyor. Bu tür malzemelere ihtiyaçları olan iş sahipleri www.cilekhavuz.com.tr internet sitesine girdiği zaman ihtiyaçları olan bütün ürünleri görebilir ve araştırma yapabilirler. Çilek firması yıllardır bu sektörde yer alıp güvenle ilerlerken her bir müşterisinin talebini en ince ayrıntısına kadar detaylı inceleyerek müşterilerinin memnun etmektedir.

Diğer Blog Yazıları

Merak Edilenler

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta