Havuz Yaptırmak İçin Fiyat Teklifleri

Eve Havuz Yapım Süreçleri

Havuzlu ev hemen hemen herkesin hayalidir. Herkes bir havuzlu evi olsun ister. Havuzlu ev yaptırmak günümüz şartları ile mümkün hale gelmiştir. Önceden yapılmamış havuzlu evler de dahi havuz inşaatı yaptırarak havuz yaptırabilirsiniz. Mutlaka profesyonel bir ekip yardımı ile yapılması gereken havuz inşaatları günümüzde de pek çok kişi tarafından yaptırılmaktadır. Havuzlu ev yaptırmak isteyen kişiler havuz yaptırmak ne kadar şeklinde çeşitli araştırma içerisinde olmaktadırlar.

Özellikle yaz aylarında havuzlu ev herkes için artık büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Havuz yaptırmak ise günümüzde artık makul fiyatlar ile yapılabilmektedir. 

Havuz Yaptırma Fiyatını Etkileyen Hususlar 

Yaptıracak olduğunuz havuz projesinde havuzun eni ve yüksekliği havuz maliyetini etkileyen ilk ana sebep olarak bilinir. Yer altı ve yer üstü havuzlarının maliyetleri de birbirinden farklı olacağından havuz yaptırmak isteyen kişilerin hangi tür havuz yaptırmasını belirlemesi önemlidir. Havuz yaptırmak isteyen kişiler özellikle yaz aylarındahavuz ne kadara mal olurşeklinde internette araştırma yapmaktadır. Yaz ayının da gelmesi ile birlikte havuz yaptıranların sayısı oldukça artmıştır. 

Havuz yaptırma maliyetlerinden önce bakım fiyatlarını da hesaba katarak havuz projesine girişmek en doğru karar olacaktır. Havuz yaptırmak günümüzde 10.000 euro ile 30.000 euro arasında değişen fiyatları bulunmaktadır. Genel olarak tercih edeceğiniz havuza göre maliyet söylemek güçtür. Bundan dolayı yaptırmak istediğiniz havuza göre fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Yaptıracak olduğunuz havuzun maliyetlerine eklemeniz gereken bir diğer durum ise havuzun tüketeceği su miktarıdır. Litresi daha geniş ve derin olan havuzların su tüketimi daha fazla olacağından havuz yaptırma maliyetleri de buna göre artacaktır. 

Havuz Nasıl Yapılır? 

Havuz yaptırmak için öncelikle bir projenin çizilmesi gerekmektedir. Gereken proje çizildikten sonra havuz inşaatına başlamak için ev bahçesine veya yaptırılmak istenilen yere gerekli miktarda kazı işlemi yapılır. Daha sonra havuzun içini oluşturacak malzemeler de beraberinde kazı ile birlikte eklenir. Havuzun temizlenmesi ve bakımının kolay olması için zemine bazı filtreler ve su boşaltıcı gözenekler de beraberinde eklenmektedir. Havuzun kenarlarına ve havuza giriş çıkış yapılabilmesi için gerekli havuz malzemeleri konulur. Havuz zemini kazımından sonra tabana gerekli seramik döşemeleri de yapılır. Daha sonra havuz su ile doldurulur. Bu işlem yaptırılacak havuzun çeşidine göre süre olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Yazın kendini daha serin ve mutlu hissetmek istiyorsanız siz de firmamız ile iletişime geçerek profesyonel ekibimiz ile birlikte projenize uygun en iyi havuzu uygun fiyatlar ile yaptırabilirsiniz. 

Havuz Çeşitleri 

 Günümüzde havuz çeşidi olarak iki tür havuz vardır. 

Yer Üstü Havuz 

Yer üstü havuzlar bilinen en modern ve güzel havuzlardan biridir. Havuz düzenlenmesi ve havuzun bakımı maliyetini belirlemektedir. Yer üstü havuzlarda kurulan filtreler ile birlikte havuz belirli periyotlarda suyu boşaltılır ve temizlenir. Yer üstü havuzlarının maliyetlerini belirleyen en önemli unsur ise havuz yapımında kullanılacak malzemenin kalitesidir. Kaliteli malzeme ile yapılacak olan havuzların maliyeti diğer malzemeler ile yapılmış havuzlara göre fazla olacaktır. Firmamız tarafından yer üstü havuz talebiniz çok uygun fiyatlar ile yapılmaktadır. Eğer siz de kendinize yer üstü modern havuzu yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Yer Altı Havuz 

Bilinen diğer havuz çeşitlerinden birisi ise yer altı havuzlarıdır. Yer altı havuzları bilinen yer üstü havuzlarına göre daha az maliyeti olan havuz çeşididir. Profesyonel ekibimiz tarafından yer altı havuzları sizlere en uygun fiyatlar ile yapılmaktadır. Siz de evinizin bahçesinde bir yer altı havuzu olmasını istiyorsanız gönül rahatlığı ile firmamızı tercih ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Diğer Blog Yazıları

Merak Edilenler

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta