Havuz Yaptırmak Kaç TL?

Havuz Yaptırmak Kaç TL

Mülkünüze bir yüzme havuzu yaptırmayı düşününce, maliyet her zaman bir göz önünde bulundurulur. Bu büyük bir ev geliştirme projesidir. Elbette her havuz için maliyet farklıdır, ancak yeni bir yer altı havuzu, bir oda veya büyük bir tadilat işi eklemek gibi diğer ev geliştirme projeleriyle benzerdir. Diğer projeler gibi havuzunuz da mülkünüze değer katacak ve yaşam kalitenizi artıracaktır. Aynı zamanda uzun vadeli bir yatırımdır, bu yüzden değeri hakkında gerçek bir fikir edinmek için maliyetinin kullanım ömrüne bölündüğünü düşünün.

Maliyete Giren Bazı Faktörler 

Vinil yer altı havuzlarının yapımı beton havuzlardan daha ucuzdur. Seçtiğiniz tip toplam fiyatta önemli bir faktördür. Kış hava koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmış, uygun fiyatlı vinil ve beton havuzlar inşa ettirmek isterseniz boyut ve diğer aksesuarlar da işin içine girecektir. Bu nedenlehavuz yapma ücretleritalebinize bağlı olarak değişebilir. Eğer yeraltı havuzu yaptırmak istiyorsanız daha farklı bir maliyete hazır olmalısınız. Büyük bir kazı, daha fazla malzeme ve ek su tesisatı ve daha büyük kapasiteli destek ekipmanları gerekecektir. Kısacası boyut arttıkça maliyete katkıda bulunur. 

Ek Donatı Seçenekleri 

Kapaklar, otomatik vakumlar, zemin kaplaması, su kaydırakları, aydınlatma, tuzlu su temizleyici ve diğer isteğe bağlı donanımlar gibi seçenekler toplam fiyata eklenir.Havuz yaptırmak kaç tldiye soranların öncelikle havuzdan beklentisini göz önünde bulundurması gereklidir. Bir havuzun gerçek maliyeti, kullanım ömrü boyunca en iyi şekilde ölçülür. Evinizin bir parçası olacağı yıl sayısına bölünmesi, fiyatı doğru bir şekilde hesaplamanın tek yoludur. Bugünün yüzme havuzları çok uzun bir ömre sahiptir ve bu da yıllık işletme maliyetini şaşırtıcı derecede düşük kılar. Bir havuz, çoğu durumda, ailenizle birlikte bir tatil beldesine yapılan yıllık seyahatten daha ucuzdur ve yazlığa sahip olmak ve bakımını yapmaktan çok daha ucuzdur. Aynı zamanda size arka bahçenizde istediğiniz zaman tatil yapma fırsatı sunar. 

Mülkünüze Katacağı Yararı Unutmayın 

Yeni bir yapı düşünürken, mülkiyete sağlayacağı birçok yararını unutmayın. Bir havuz yaptırırken şunu düşünün; sağlıklı egzersizlere ne kadar değer veriyorsunuz ve pahalı sağlık kulübü ücretlerinden ne kadar tasarruf edebilirsiniz? Ailenizin, özellikle çocuklarınızın, evinize yakın olan bir yüzme havuzunun teşvik ettiği aktif sosyal hayatın tadını çıkarmanın değeri nedir? Arka bahçenizde dinlenerek pahalı tatil seyahatlerinden ne kadar tasarruf edebilirsiniz? Tüm faktörleri dahil ettiğinizde, kendi yüzme havuzunuza sahip olmak akıllıca bir yatırımdır. 

Teklifin Karşılaştırılması ve Yüklenicinin Seçilmesi 

  Fiyat alırken birçok şirket havuzunuzu yapmak için birbirleriyle rekabet edecek. Bu, satış yapmak için düşük bir başlangıç ​​fiyatı teklif edecek, ancak bu durum etik olmayan havuz inşaatçılarının aldatıcı fiyatlarına yol açabilir. Daha sonradan kötü bir sürprizle karşılaşmak istemiyorsanız fiyatlandırma, tam donanımın gerektirdiği yüksek inşaat standartlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış bir havuz için fiyat almanız çok önemlidir. Fiyat konusunda daima rekabetçi durumdayız, ancak satış yapmak için asla aldatıcı taktikler veya gizli ücretler kullanmayız. 

Uygun Fiyatlı Açık ve Kapalı Yüzme Havuzları 

Türkiye'nin en güvenilir havuz şirketi olarak, kapalı veya açık havuza girmenin maliyeti konusundaki endişelerinizi tamamen anlıyoruz. Web sitemizi ziyaret ettiğinizde veya danışmanlarımızdan birinin havuz yaptırmak istediğiniz mekanı ziyaret etmesi durumunda, mülkünüze bir havuz eklemek konusunda bilinçli bir karar vermeniz için gereken tüm bilgileri size sağlayacağız. Vereceğimiz tekliflerde daha sonra yüksek ücretlerle sizi şaşırtmayacağız. Size tüm seçeneklerinizi göstereceğiz ve havuzunuzun gerçekte ne kadara mal olacağına dair doğru bir tahmin sunacağız, daha sonra dayanıklı malzemelerimizin ve titiz yapımızın projenizin ömrüne yıllar kattığını, zamanla maliyetinizi düşürdüğünü göstereceğiz.

Diğer Blog Yazıları

Merak Edilenler

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta