Hexagon Mozaik Bronz

Havuzlara çağ atlatan eşsiz tasarımı ile ıslak alanların bambaşka bir görünüme kavuşmasına olanak sağlayan Hexagon mozaik bronz, modern tasarımı ile gözleri kamaştırıyor. Natürel tonlarda üretilen Hexagon mozaik bronz mat bir yüzeye sahiptir. 2,65 boyutuna sahip olan bu mozaik, havuz içi tasarımlarda oldukça önemli bir yere sahiptir. %100 porselenden imal edilen Hexagon mozaik bronz, havuzun kenarlarında ve duş alma ünitelerinde de rahatlıkla kullanılabilir. Görüntüsü ile havuz tasarımının baş kahramanı olmaya aday olan bu ürünler, sızdırmaz yapıda oldukları için uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Kolay silinen, kir tutmayan, pürüzsüz yüzey yapısı sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayan mozaiklere ilk bakışta aşık olacaksınız.

Hexagon Mozaik Bronz İstediğiniz Her Yerde

Sadece havuzlar için değil, aynı zamanda mutfak ve banyo gibi diğer ıslak alanlarda da kullanabileceğiniz Hexagon mozaik bronz, binaların dış cephe kaplamalarında dahi rahatlıkla kullanılabilir. Çevresel faktörlere karşı yüksek derecede mukavemet gösteren Hexagon mozaik bronz, insan gücü ve iklimsel farklılıklara karşı dayanıklıdır. İnsanların havuz içerisinde rahatlıkla hareket edebilmesine olanak sağlayan ürünler zahmetsizce monte edilir. Bu mozaikleri kullandıktan sonra havuz içlerinde ekstra bir kaplama malzemesi kullanmanıza gerek yoktur. Tek başına bir sanat eseri gibi görüneni Hexagon mozaik bronz, havuzların çok daha şık ve konforlu alanlara dönüşmesine yardımcı olacaktır. Havuz etrafında bulunan diğer materyaller ile mükemmel bir uyum sağlar. Doğal tonlarda olması, farklı renk ve desen alternatiflerinin tamamlayıcı unsuru olmasına yardımcı olur.

Hexagon Mozaik Bronz Sağlıklı Bir Seçim

Düşük su emme kapasitesine sahip olan porselenden imal edilen Hexagon mozaik bronz, açık ve kapalı tüm havuzlarda rahatlıkla kullanılabilir. Premium bir görünüm için tercih edebileceğiniz mozaik çeşitleri, beklentilerinizi tam olarak karşılayacaktır. İster Hexagon mozaik bronz isterseniz de diğer mozaik çeşitlerimiz için kategorilerimize göz atmayı unutmayın. İhtiyacınız kadar olan mozaikler ve diğer havuz ekipmanlarını seçerek hayalinizdeki havuzu inşa etmeye bugünden başlayın. Türkiye’nin neresinde olursanız olun ihtiyacınız olan havuz ekipmanlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Üstelik tek merkezden havuz yapım süreci ile ilgili profesyonel destek almanız da mümkündür.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta