Hexagon Mozaik Turkuaz - Lacivert

Hem görsel hem de işlevselliği de ön plana çıkan Hexagon mozaik turkuaz – lacivert, bal peteği görünümünde ve altıgen formundadır. Küçük büyük tüm alanlarda rahatlıkla uygulanabilen Hexagon mozaik turkuaz – lacivert, antibakteriyel özelliğe sahiptir. Bu özelliği sayesinde ortamda küf, bakteri, mantar ve koku oluşumunu engeller. Kolay temizlenebilir olması sayesinde size zahmetsiz bir temizlik imkan sunan Hexagon mozaik turkuaz – lacivert, aynı zamanda kolay bir şekilde monte edilebilir. Alanında uzman olan ustalarla birlikte hızlı bir şekilde ürünün kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Hexagon Mozaik Turkuaz – Lacivert ile Havuzlar Bambaşka

Havuzların bambaşka bir görünüme sahip olmasına yardımcı olan Hexagon mozaik turkuaz – lacivert, eski ve yeni havuzların tamamında kullanılabilir. Sadece havuzlarda değil, aynı zamanda ticari mekanlarda, evlerin dış mekanlarında ve ıslak alanlarda da kullanılabilen Hexagon mozaik turkuaz – lacivert beklentilerinizi tam olarak karşılayacaktır. Estetik ve işlevselliği bir arada sunan bu ürünler kaymaz tabanlı oldukları için ortamdaki insan güvenliğini de üst seviyede korur. Havuz kaplama malzemeleri arasında bulunan Hexagon mozaik turkuaz – lacivert, döşeme süreçlerinde daha az derz gerektirdiği için işçilikten ve maliyetten de tasarruf etmenize destek olur. Minimum fiyatlarla lüks bir görünüm elde etmek istiyorsanız siz de Hexagon mozaik turkuaz – lacivert seçeneklerini tercih edin. Havuzların daha estetik ve daha fonksiyonel görünmesine olanak sağlayan bu ürünler, en doğru sonuçlara ulaşmanızı sağlayacaktır.

Hexagon Mozaik Turkuaz – Lacivert ile Uzun Kullanım Süresi

Seramik ve cam mozaik ürünleri ile karşılaştırıldığında çok daha uzun bir kullanım ömrüne sahip olan Hexagon mozaik turkuaz – lacivert, her türlü hava koşuluna karşı mukavemet gösterir. Bu nedenle bulunduğunuz ortamın iklimi ne olursa olsun rahatlıkla Hexagon mozaik turkuaz – laciverti tercih edebilirsiniz. Tarzınızı havuzunuza yansıtabileceğiniz benzersiz seçenekler sunan Çilek Havuz sayesinde siz de hayallerinize tek tıkla ulaşabilirsiniz. Online olarak siparişinizi verebilir ve istediğiniz havuz kaplama ekipmanlarının kapınıza kadar kargo edilmesini sağlayabilirsiniz. Önemli ölçüde tasarruf edebileceğiniz online mağazamızda ticari veya bireysel havuzlarınız için ihtiyacınız olan tüm ekipmanlara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta