Şerit Gölgesi

HAVUZ ÇEVRESİ DECK

Havuz Çevresi Deck

Görsel Tamamlayıcı Unsur Kalitesi

Deck, dış mekân parkesi olarak isimlendirilen ve kullanım alanlarını yapısı gereği genişleterek sağlıklı ortamlar sağlayan ürünlere verilen isim olmaktadır. Teras, bahçe, veranda, plaj, yürüyüş yolları gibi birçok alan içerisinde her hava koşuluna ait  uygulamaları bulunmaktadır. Geniş bir alana hitap etmesinin yanında peyzaj koşulları içerisinde büyük bir öneme sahip olan ise tamamlayıcı bir unsur olarak görev yapmaktadır.

Kullanım Avantajları

Havuz çevresi deck kullanımı alanın bütünlüğünü korumak ve havuz kullanımını en sağlıklı hale getirmek için mutlaka kullanılmakta ve gün geçtikçe en alt ölçekli proje kapsamlarının içerisinde de yerini almaktadır. Kullanımı ile birlikte ahşap malzemenin suya karşı olan ve bu anlamda yetersiz bulunan dayanıklılığı, bunun sonucunda meydana gelebilecek olan çürüme, böceklenme gibi riskleri ortadan kaldırmak amacı ile ahşap kompozit deck yapımı kullanımı çıkmaktadır.

Havuz çevresi deck malzemesi olarak kullanılan malzeme su ve rutubete karşı dayanıklı olması, kaymaz yapısı, haşerelere karşı güvenli oluşu, bakımının ve uygulanabilirliğinin kolay oluşunun yanında yeniden kullanılabilirliği ve kullanıcılara en kalitelisini ve en doğrusunu sunmak için www.cilekhavuz.com.tr tarafından tercih edilmektedir. Bulunduğu alan içerisinde  kuvvetli estetik özelliklerinin katkısı ile birlikte fark yaratmak, reklam payı oluşturmak, tanıtım faaliyetleri içerisinde öne çıkmak ve kişi psikolojisi üzerinde ahşabın vermiş olduğu özellikler sebebi ile rahatlama ve huzur etkisinin açığa çıkması neden kullanmalıyım sorularına keskin cevaplar vermektedir.

Kullanım Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Havuz çevresi deck kullanımı kolay olması ile birlikte mutlaka dikkat edilmesi gereken unsurlar içermektedir. Havuz şekil ve büyüklüğüne bağlı olarak çizilmekte olan proje doğrultusunda uygulanması gereken malzeme estetik bütünlüğünü ancak ve ancak o zaman sağlayacaktır. Belirli bir konsept dahilinde ve kullanım amacına odak olarak tercih edilmekte olan malzeme renk ve boyutları büyük bir hassasiyet ile incelenmeli ve işinde usta kişiler tarafından monte edilmesi gerektiği büyük bir önem taşımaktadır.

Kiminle Çalışmalı

Kullanımı sonrasında büyük avantajlar ve fırsatlar sunmakta olan  avantajlarının etkin bir şekilde görülebilmesi ve uzun süreli sağlıklı kullanımların yaşanabilmesi için mutlaka işinde deneyimli ve referans sahibi bir firma ile çalışılması gerektiği unutulmamalıdır. Çilek havuz olarak bizler İstanbul’da kurulmuş olduğumuz ilk günden bu yana müşterilerimize vermiş olduğumuz değer ile birlikte memnuniyet odaklı tüm Türkiye’ de çalışmakta ve teslim ettiğimiz her iş sonrasında olumlu dönüşler alarak müşteri portföyümüzü genişletmekteyiz.

Müşteri istek ve öneriler doğrultusunda kullanım amacına uygun olarak ilerletmekte olduğumuz proje aşamasından sonra her biri eğitimli olan deneyimli çalışma ekibimiz ile birlikte uygulamalarımızı gerçekleştirmekte renk, şekil ve büyüklük açılarından bütünlük sağlayacak hayallerinize bir adım daha yaklaştıracak bir tasarım elde etmekteyiz. Hızlı ve kaliteli bir şekilde yapılmakta olan uygulama sonrasında teslimat sonrasında memnuniyet takibini yaparak siz müşterilerimizin kullanım rahatlığını düşünmekteyiz.