İçten Taşma Kanalı-1 Beyaz

Havuzlarda meydana gelen taşma durumları sonrasında, taşan havuz suyunun tekrar sisteme entegre edilmesine olanak sağlayan içten taşma kanalı-1 beyaz, adından da anlaşılabileceği gibi havuzların iç bölgelerinden havuz suyunun dengede tutulmasına olanak sağlar. Denge bölümünün içine yabancı maddelerin girmesini engelleyen içten taşma kanalı-1 beyaz, aynı zamanda havuzların daha temiz ve sağlıklı kalmasına olanak sağlar. Havuzdan taşan suyun tahliye edilmesinde etkili olan bu araçlar, havuzların tamamen tahliye edilmesi için de kullanılabilir. %100 porselenden imal edilen içten taşma kanalı-1 beyaz, rengi dolayısı ile de havuzların çok daha ferah kalmasına yardımcı olur.

İçten Taşma Kanalı-1 Beyaz ile Dengeli Havuzlar

Havuz suyunun dengede kalmasına olanak sağlayan içten taşma kanalı-1 beyaz, düşük su emiş oranına sahiptir. Bu araçlar, yüzeyinde bakteri, küf ve mantar oluşturmaz. Kolay temizlenebilir özelliği ile ön plana çıkan içten taşma kanalı-1 beyaz, donmaya ve yüksek sıcaklıklara karşı mukavemet gösterir. Bu sayede iç ve dış mekanda bulunan tüm havuzlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Hijyenik havuzlar inşa etmek isteyenlerin tercihi olan içten taşma kanalı-1 beyaz, su debisi sirkülasyonunun dengede kalmasına olanak sağlar. Bu da havuz suyunun eksilmesini engeller.

İçten Taşma Kanalı-1 Beyaz Debi Akışını Dengeler

Suyun doğal akış ile denge tankına ulaşmasına aracılık eden içten taşma kanalı-1 beyaz, havuz duvarının üzerine entegre edilebilir. Havuzun tüm çevresinde değerlendirebileceğiniz bu ürünler, kapalı devre elemanı olarak görev alırlar. Siz de ihtiyacınız olan içten taşma kanalı-1 beyaz seçenekleri ve çok daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güçlü, dayanıklı ve sağlam havuzlar için tercih edeceğiniz içten taşma kanalı-1 beyaz ve diğer havuz ekipmanları, kullanım kolaylığı sağlar. Havuz içerisinde bulunan suyun çok daha uzun süre kullanılmasına olanak sağlayan bu sistemler, uzun yıllar boyunca sizinle olacaktır. Havuz ekipmanları için tekrar tekrar bütçe ayırmak istemiyorsanız bir kere alın, kalitelisini alın. Havuz keyfiniz kesintisiz olsun diye tercih edeceğiniz içten taşma kanalı-1 beyaz ve diğer renkleri için bizi tercih edebilirsiniz.


Kod Ürün Adı Boyut Renk
K103İçten Taşma Kanalı-115x25Beyaz
K123İçten Taşma Kanalı-1 Delikli15x25Beyaz
K133İçten Taşma Kanalı-1 İç Köşe15x15Beyaz
K143İçten Taşma Kanalı-1 Dış Köşe15,5x15,5Beyaz
K153İçten Taşma Kanalı-1 Yarım Parça15x12,5Beyaz
K163İçten Taşma Kanalı-1 Yarım Parça Delikli15x12,5Beyaz
Porselen Havuz Taşma Kanalları İncele
E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta