İçten Taşma Kanalı-1 Gri

Havuzların çok daha işlevsel olarak kullanılabilmesine olanak sağlayan İçten Taşma Kanalı-1 Gri, uzun ömürlü olması ile ön plana çıkar. İster özel havuzunuzda isterseniz de halka açık havuzlarda tercih edebileceğiniz İçten Taşma Kanalı-1 Gri seçenekleri, havuzlardan taşan suyun tekrar havuza aktarılmasında önemli bir yere sahiptir. İşlevselliği ile havuzların çok daha lüks bir deneyim sunmasına yardımcı olan bu ürünler, esnek olması sayesinde ani ısı değişimlerine karşı mukavemet gösterir. Kendisi küçük, etkisi ise büyük olan İçten Taşma Kanalı-1 Gri, havuzun üst kenarlarına kadar ulaşan suyun aktif bir şekilde sirküle edilmesinde önemli bir yere sahiptir.

İçten Taşma Kanalı-1 Gri ile Su Sirkülasyonunda Önemli Görev

Su sirkülasyonunda önemli bir göreve sahip olan İçten Taşma Kanalı-1 Gri sayesinde, suyun tampon tankından filtrasyon sistemine taşınması sağlanır. Izgaralar ile kapanan su kenarları, kanallar vasıtasıyla suyun tekrar havuz içerisinde kullanılabilmesine olanak sağlar. Havuzların daha uzun ömürlü olmasına destek olan bu ürünler, işlemlerin hızlı ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleşmesine olanak sağlar. %100 porselenden imal edilen İçten Taşma Kanalı-1 Gri ürünleri, bu özelliği sayesinde yüzeyinde istenmeyen mikroorganizmaların barınmasını engeller. Su gereksinimlerini karşılayan bu seçenekler, tek tıkla Türkiye’nin dört bir noktasına kargo edilebilir. Siz de Çilek Havuzun sektörel deneyimine ve ürün kalitesine güvenin, havuzlarda uzun ömürlü sonuçlar elde edin.

İçten Taşma Kanalı-1 Gri Sonsuzluk Havuzlarının Favorisi

Sonsuzluk havuzlarının nasıl bu kadar dingin ve benzersiz olduğunu hiç düşünmüş müydünüz? İçten Taşma Kanalı-1 Gri sayesinde havuzların henüz taşma işlemi gerçekleşmeden suyu sirküle etme gibi bir özelliği vardır. Gök ile deniz arasındaki çizgiyi ortadan kaldıran sonsuzluk havuzları başta olmak üzere tüm havuz tiplerinde kullanabileceğiniz İçten Taşma Kanalı-1 Gri, suyun dengeleme tankına düşmesine aracılık ederek beklentilerinizi tam olarak karşılar. Bu sayede hem görüntü olarak hem de işlevsel olarak en doğru sonuçlara ulaşırsınız. Havuzlardan alacağınız keyfin katbekat artmasına olanak sağlayan İçten Taşma Kanalı-1 Gri ve çok daha fazlası için hemen bizimle iletişime geçin!


Kod Ürün Adı Boyut Renk
K109.1İçten Taşma Kanalı-115x25Gri
K129.1İçten Taşma Kanalı-1 Delikli15x25Gri
K139.1İçten Taşma Kanalı-1 İç Köşe15,5x15,5Gri
K149.1İçten Taşma Kanalı-1 Dış Köşe15,5x15,5Gri
K159.1İçten Taşma Kanalı-1 Yarım Parça15x12,5Gri
K169.1İçten Taşma Kanalı-1 Yarım Parça Delikli15x12,5Gri
Porselen Havuz Taşma Kanalları İncele
E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta