İçten Taşma Kanalı-2

Havuzların çok daha dingin olmasına yardımcı olan İçten Taşma Kanalı-2, delikli, iç köşe, dış köşe, yarım parça ve yarım parça delikli gibi alternatiflere sahiptir. Havuzdan taşan suyun, henüz havuz içinde sirküle edilmesine olanak sağlayan İçten Taşma Kanalı-2, ıslak alanların en büyük yardımcılarından bir tanesidir. Kullanıcı deneyimini optimize eden seçenekler ile beklentilerinizi tam olarak karşılayan İçten Taşma Kanalı-2, hemen hemen tüm havuz tiplerinde kullanılabilir. Özellikle sonsuzluk havuzlarının dinlendirici etkisinden faydalanmak isteyenler, İçten Taşma Kanalı-2 sayesinde beklentilerini tam olarak karşılar.

İçten Taşma Kanalı-2 ile Özel ve Sofistike Havuzlar

Havuzların çok daha özel ve sofistike olmasına yardımcı olan İçten Taşma Kanalı-2, görsel açıdan modern bir ambiyansın oluşmasına yardımcı olur. Suyun, havuz kenarının ötesine geçmesini engelleyen bu ürünler, sıfır kenarlı havuzlarda benzersiz bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Özelleştirilebilir havuz kenarlarının en büyük yardımcısı olan İçten Taşma Kanalı-2 seçenekleri, işlevsellikleri ile de en doğru sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olur. Gizli akış ihtiyacı bulunan havuzların da en büyük yardımcısı olan İçten Taşma Kanalı-2, su konseptlerinde devrim yaratan teknolojisi ile beklentilerinizi tam olarak karşılar. Havuzların hem daha hijyenik hem de daha estetik olmasına yardımcı olan İçten Taşma Kanalı-2 seçenekleri, taşkın seviyesini ayarlamanıza destek olur.

İçten Taşma Kanalı-2 ile Şık ve Özel Havuzlar

İçten Taşma Kanalı-2, havuzların çok daha şık ve özel görünmesinde, arka planda bulunan gizli kahramandır. Havuzun çevresini taşma kanalları ile kaplatmak isteyenlerin ihtiyacı olan İçten Taşma Kanalı-2, eğimli havuzlarda dahi en doğru sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olur. Porselen malzemeden imal edilen İçten Taşma Kanalı-2, bu sayede yüzeyinde bakteri oluşturmaz. Uzun ömürlü olduğu için bir kez satın aldığınızda uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz İçten Taşma Kanalı-2 seçeneklerine tek tıkla ulaşmak istiyorsanız siz de Çilek Havuzu tercih edin. Havuz ekipmanları konusunda yılların tecrübesini kaliteli ham madde ile bütünleştiren Çilek Havuz, tüm havuz tiplerinde ve diğer ıslak alanlarda kullanabileceğiniz zengin alternatifler sunuyor. Renk ve desen bakımından onlarca seçeneğe sahip olan havuz ekipmanları, havuzlardan aldığınız keyfi katbekat arttırıyor.


Kod Ürün Adı Boyut Renk
K201İçten taşma Kanalı-223,5x25Boş
K221İçten taşma Kanalı-2 Delikli23,5x25Boş
K231İçten taşma Kanalı-2 İç Köşe23,5x23,5Boş
K241İçten taşma Kanalı-2 Dış Köşe23,5x23,5Boş
K251İçten taşma Kanalı-2 Yarım Parça23,5x12,5Boş
K261İçten taşma Kanalı-2 Yarım Parça Delikli23,5x12,5Boş
Porselen Havuz Taşma Kanalları İncele
E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta