Izgara Köşeleri

Izgara köşeleri ile tertemiz havuzlara kucak açın. Havuza dışarıdan gelebilecek sinek, böcek ve yaprak gibi araçların havuz içerisine girmesini engelleyen ızgara köşeleri, bir nevi filtre görevi görür. Havuzların köşe bölgelerine entegre edilen ızgara köşeleri, paslanmaz malzemeden üretilir. Bu sayede ürün, ıslak alan ile ne kadar temas ederse etkin reaksiyona girmez. Renginden ve işlevinden hiçbir zaman ödün vermeyen ızgara köşeleri oldukça avantajlıdır. Krem ve gri gibi farklı renk alternatiflerine sahip olan ızgara köşeleri bir yandan havuzunuzu korurken diğer yandan estetiğine estetik katar. 90 ve 45 derecelik farklı alternatiflere sahip olan ızgara köşeleri, her türden havuza mükemmel bir biçimde uyum sağlar.

Izgara Köşeleri ile Havuz Suyu Tasarrufu

Havuz sularının israf edilmesini engelleyen ızgara köşeleri, havuzdan taşan suyun etrafa yayılmasını engeller. Havuz etrafının daha derli toplu bir görünüme kavuşmasına olanak sağlayan ızgara köşeleri, paslanmaz teller ile güçlendirilir. Sert plastikten imal edilen bu ürünler, havuzların tahliye edilmesinde de önemli bir yere sahiptir. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ızgara köşeleri için özel üretim ölçülerini de talep edebilirsiniz. Isı farklılıklarından etkilenmeyen bu ürünler, gece ve gündüz hava sıcaklıklarının büyük bir makas değişimine sahip olduğu alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir.

Izgara Köşeleri ile Havuzlara Sağlık Katın

Izgara köşeleri antibakteriyeldir. Kırılmalara ve darbelere karşı dayanıklıdır. Havuzların güvenilirliğini artıran bu ürünler, havuzdan taşan suların filtrelenerek tekrar havuz suyuna katılımını sağlar. Havuz sularının denge deposuna aktarımını mümkün kılan ızgara köşeleri, havuza dışarıdan gelen yabancı maddelerin süzülmesinde etkilidir. Dayanıklı malzemeden imal edilen bu ürünler, havuz temizliğinin ve sağlığının korunmasına bir numaralı tercihiniz olacaktır. Güneşten gelen ultraviyole ışınlarından da etkilenmeyen ızgara köşeleri ile hemen tanışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Havuz suyunun içinde doğal olarak bulunan mikroorganizmaların zamanla aşındırma ihtimalini de ortadan kaldıran bu ürünler, deforme olmaz özellikleri ile ön plana çıkar. Kullanışlılığı ve dayanıklılığı bir arada sunan ızgara köşeler, sektörde savak olarak da bilinir. Devir daim sisteminin en önemli elemanı olan ızgara köşeleri, havuz suyunun azalmasını engeller.


Kod Ürün Adı Boyut Renk
00021.1Paslanmaz Telli ABS Izgara Köşesi 90 Derece20 TelKrem
00026.1Paslanmaz Telli ABS Izgara Köşesi 90 Derece25 TelKrem
00022.1Paslanmaz Telli ABS Izgara Köşesi 45 Derece20 TelKrem
00027.1Paslanmaz Telli ABS Izgara Köşesi 45 Derece25 TelKrem
00027.3Paslanmaz Telli ABS Izgara Köşesi 45 Derece25 TelGri
Porselen Taşma Kanal Izgaraları İncele
E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta