Jakuzi Modelleri

Jakuzi Modelleri

Geçmişte kullandığımız küvetlerin yerini alan jakuziler, günümüzde sıkça tercih edilmektedir.

Jakuzide bulunan jetler sayesinde gelen basınçlı su sayesinde jakuziler, hidroterapi aracı olarak sağlık açısından da büyük fayda sağlar. Çilek havuz, jakuzi tasarımında ülkemizde adından sıkça söz ettirerek kaliteli, kusursuz bir imaj sergiler. Günün yorgunluğunu kolayca üzerinizden atacağınız jakuzi, sizi stressden arındırır. Bu sayede, gününüzü daha dingin ve huzurlu geçirirsiniz.

Jakuzi ve küvet arasında temel fark, jakuzinin terapi özelliğine sahip olmasıdır. Aynı zamanda, küvetlere nazaran günümüzde, daha şık ve daha modern bir çizgi sergileyenjakuzi modelleri,banyo keyfinizi daha mükemmel hale getirir. Küvetler, duş alma olanakları dışında sağlık açısından pek büyük bir olanak sağlamadıkları gibi, banyonuzda da gereksiz yere, oldukça büyük yer kaplar.

Jakuzinin Sağlık Açısından Faydaları

Çilek havuz firmasınin yılların verdiği tecrübeye sahip olan ekipleri tarafından tasarlanan jakuziler, sağlık açısından da pek çok faydalar sağlamaktadır.

Jakuzi terapisi sonucu kaslarınız gevşer ve rahatlar.

Kan dolaşımını hızlandırır.

 Vücut gözeneklerini genişleterek vücutta bulunan toksinlerin atılmasına yardımcı olur.

Kas ağrılarını azaltır kasları muhafaza eder.

Sinir uçlarını uyarır.

Vücut esnekliğini artırır.

Jakuzi sayesinde gevşeyen vücut ve kaslar, daha çok dinginlik kazanır. Aynı zamanda, kan dolaşımınızı da hızlandıran jakuzi terapisi sonucu, gün boyu yaşadığınız stress seviyyesi azalır ve bu sayede gün boyu daha huzurlu ve rahat olursunuz. Mutluluk hormonu salgılayan terapi sonucu, kendinizi daha zinde hissedersiniz. Jakuzi sonucu, aynı zamanda metabolizmanız da hızlanır ve bu sayede kilo vermeniz de hızlanır. Jakuzi terapisi sayesinde, yaşlanma etkileri de büyük miktarda azalır. Özellikle, şeker hastaları, jakuziden faydalanmalıdır. Çünkü jakuzi terapisi sonucu yüksek tansiyon, kalp hastalığı gibi hastalıkların ektisi azaltılır ve bu sayede bu hastalıklardan daha kolay kurtulursunuz.

Jakuzi Modelleri Nelerdir ve Jakuzinin Çalışma Şekli Nasıldır?

Çilek havuz firması nezdinde hazırlananjakuzi modelleri,sizlerin de önerileri dikkate alınarak tasarlanır. Spor merkezleri, spa salonları için tasarlanan jakuzi modelleri, genellikle daha büyük bir boyuta sahip olur. Aynı zamanda,jakuzi modelleriköşelerine göre de oval, dikdörtgen şekillerinde tasarlanabilir. Çilek havuz sayesinde, jakuzileriniz dah şık ve lüks tasarımlara da sahip olabilir. Bunun için sadece bizimle iletişime geçmeniz ve dilediğiniz jakuzi modelini bildirmeniz yeter.

Jakuzi modelleriüzerinde yer alan motorlu araçlar, suyu vakumlayarak, basınç altında jakuzi içerisine aktarır. Bu aktarma işlemi, jakuzi içerisinde bulunan jet delikler aracılığı ile sağlanır. Jet delikler, belirli aralıklarla ve ölçeklere uygun olarak yerleştirilmelidir. Çilek havuz firması, bu konuda alanında tecrübeli ekipler tarafından kaliteli bir işçilik sergiler. Evde fiziksel terapi için tasarlanan jakuziler doğal kas gevşitici bir etkiye sahiptir. Standart banyo ortamından daha eğlenceli bir ortam yaratmak için de çift kişilik jakuziler tasarlanır. Bu tarz jakuziler eşiniz ve çocuklarınız ile eğlenceli zaman geçirmenizi sağlar

Diğer Blog Yazıları

Merak Edilenler

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta