Kaymaz Karolar

Kaymaz karolar, havuzlar başta olmak üzere tüm ıslak alanlarda kullanılabilir. Hamam, spor merkezleri SPA merkezleri, banyolar gibi çeşitli alanlarda değerlendirilebilen kaymaz karolar, adından da anlaşılabileceği gibi kaymaz özelliktedir. Kullanıcısının düşme riskini minimize eden kaymaz karolar, bu sayede önemli yaralanmaların oluşma ihtimalini ortadan kaldırır. Genellikle havuz kenarlarında kullanılan bu ürünler, havuz içindeki merdivenlerde de tercih edilebilir. %100 porselenden imal edilen kaymaz karolar, beklentilerinizi tam olarak karşılar. Bu ürünler, düşük su emme kapasitesine sahiptir. Bu sayede suyu iter. Bu da yüzeyde bakteri oluşumunu engeller.

Kaymaz Karolar Kir Tutmaz

Kir tutmadığı için temizlemesi de oldukça basit olan kaymaz karolar, uzun süre dayanıklıdır. Tercihiniz kaliteden yana olsun istiyorsanız siz de hayatınıza kaymaz karoları dahil etmelisiniz. Partiküller arası boşluk seviyesinin minimumda tutulduğu kaymaz karolar sayesinde havuz alanlarının çok daha nitelikli olmasını sağlayabilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve desen seçeneklerine sahip olan bu ürünler, işletmelerden bireysel kullanımlı havuzlara kadar hayatın her alanında değer katar. İhtiyacınıza yönelik avantajlı çözümleri ile beklentilerinizi tam olarak karşılayan kaymaz karolar, emsallerine göre daha az derz kullanımı gerektirdiği için tasarruf da sağlar.

Kaymaz Karolar Sızdırmaz

Sızdırmaz olduğu için havuz dışından gelebilecek her türlü olumsuzluğun bertaraf edilmesine olanak sağlayan kaymaz karolar, kolay bir şekilde monte edilebilir. Havuz son kat kaplama malzemesi olarak değerlendirebileceğiniz bu ürünler, çok yüksek ısılarda pişer. Bu sayede ani ısı değişimlerine karşı da mukavemet gösterir. Çatlamaz, aşınmaz ve yanmaz özellikleri sayesinde havuzlarda en doğru sonuçlara ulaşmanıza olanak sağlayan kaymaz karolar için hemen Çilek Havuz ile iletişime geçebilirsiniz. Zengin ürün gamı, güçlü lojistik ağı ve kaliteli ham maddeleri sayesinde hayalini kurduğunuz havuza en kısa yoldan ulaşmanıza olanak sağlayan Çilek Havuz, tercihinizin her zaman kaliteden yana olmasına yardımcı olur. Siz de hemen zengin ürün gamımız ve avantajlı olanaklarımız için size özel olarak atadığımız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Perakende ve toplu alımlarınız için siparişinizi kolayca oluşturabilir ve ürünlerin kapınıza kadar kargo edilmesini sağlayabilirsiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta