Proje Detayları
 • Uygulama
  Sauna Projeleri
 • Konum
  İstanbul
 • Tarih
  06.02.2017
 • Alan
  7 m²
2020 Referans Kataloğu
Mia İnşaat Buhar Odası Yapımı

Farklı zevklere ve tarzlara hitap edebilen değişik seçenekler bulunsada klasik döşeme ve ayrıntılar her dönemin en genel seçimleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Buhar odası yapımı sırasında, kaplama kısımlarında genel olarak ham maddesi ağaç olan lambriler kullanılmaktadır. Bu kaplama sırasında lambrilerin tek parça halinde olması küçük ama önemli bir ayrıntıdır. Isı farkları oluşumunda herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması adına fırınlanarak kullanılan lambriler gizli bir mekanızma kullanılarak sabitlenir.

Lambrilerin yanısıra çok daha farklı döşeme seçenekleri de mevcuttur. Müşterilerimizin talepleri ışığında uygulama yapılmaktadır. Ayrıca mekanlarda konforunuzu arttıracak oturma grupları kullanılmaktadır. Uygulama yapılacak mekanın genişliğine göre 2 veya 3 kattan oluşan oturma bölümleri daha küçük alanlarda tek kat olarakta düzenlenebilmektedir. Buhar odalarınızın özelliklerine göre soba seçiminiz sırasında da, diğer tüm aşamalarda olduğu gibi uzman ekibimiz her daim yanınızda olacaktır.

Çilek Havuz olarak maksimum memnuniyet ve maksimum hizmet öncelikli gayemizdir. Uygun soba seçimine göre havalandırma ayrıntılarıda belirlenmektedir. Tüm bu uygulamalar görsellik üst düzeyde tutularak, arka planda gerçekleştirilen hizmetlerdir.

Diğer Referanslar
E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta