Natural Grey Monoblock Havuz Izgarası

Doğal renkleri ile ilk bakışta kendisine hayran bırakan Natural grey monoblock havuz ızgarası 25 × 65 ve 30 × 65 boyutlarında üretilir. Natürel gri rengi sayesinde doğa ile bütünleşen bu ürün çok kaliteli ve çok özel bir üründür. Taşmalı havuzlar başta olmak üzere birçok farklı havuz türünde kullanılabilen Natural grey monoblock havuz ızgarası sağlıklı, dekoratif ve hijyenik bir görüntünün oluşmasına yardımcı olur. Havuzdan taşan suyun ızgaralar vasıtasıyla tekrar dengede deposuna aktarılması sağlanır. Bu işlem yapılırken ızgaralar arasında bulunan delikler, yaprak ve böcek gibi istenmeyen maddelerin su içerisine girmesini engeller. Son derece avantaj o olan Natural grey monoblock havuz ızgarası aynı zamanda havuz çevresinin de kuru ve temiz kalmasını olanak sağlar. Çünkü taşan sular direkt olarak ızgara vasıtasıyla tekrar denge deposuna aktarılır.

Natural Grey Monoblock Havuz Izgarası Avantajlı Fiyatlarla

Fiyat bakımından da oldukça avantajlı olan Natural grey monoblock havuz ızgarası uzun ömürlü olması sayesinde oldukça avantajlıdır. Bir kez satın aldığınızda uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bu ürünler, özellikle işletmeler tarafından kullanıldığında çok yüksek derecede su tasarrufu sağlar. Kimyasallara, çevresel faktörlere ve kullanımdan kaynaklı hatalara karşı oldukça dayanıklı olan Natural grey monoblock havuz ızgarası %100 porselenden imal edilir. Kolay bir şekilde temizlenen yapısı sayesinde kullanıcısını da yormayan bu ızgaralar, düşük su emme kapasitesine sahip olduğu için bakteri oluşumuna da izin vermez. Tüm türlerdeki yüzme havuzlarını tamamlayacak nitelikte olan Natural grey monoblock havuz ızgarası görselliği ve dayanıklılığı sayesinde ön plana çıkar.

Natural Grey Monoblock Havuz Izgarası Kaymaz Yüzeylidir

Savak sistemleri sayesinde taşan suyun toplanmasına olanak tanıyan Natural grey monoblock havuz ızgarası özel kaymaz yüzeyi sayesinde havuzda kayarak düşme riskini de minimuma indirger. Kaymaz özellikteki Natural grey monoblock havuz ızgarasını satın alarak kaydırmazlık bandı için ekstra bir maliyete girmemize de gerek kalmaz. Havuzlarda esnek birleşim imkanları sunan havuz ızgarası uygulayıcısı içinde oldukça avantajlıdır. Daha az derz kullanımı imkanı ile hem malzemeden hem de işçilikten tasarruf ettiren özellikleri sayesinde ön plana çıkan havuz ızgaraları için Çilek Havuz’a danışabilirsiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta