Natural Mocha Teras Kaymazı

Doğal tonları sayesinde kendinizi doğanın kucağında hissedeceğiniz natural mocha teras kaymazı, porselenden imal edilmiştir. Çok yüksek ısıda fırınlanan natural mocha teras kaymazı, bu sayede sert bir yapıya kavuşmuştur. Ürünün sert olması, darbelere ve çevresel faktörlere karşı korunaklı olmasını da beraberinde getirmiştir. Zengin içeriği ve eşsiz görünümü sayesinde en doğru sonuçlara ulaşmanıza olanak sağlayan natural mocha teras kaymazı 60x60 ve 30x60 gibi farklı ölçü alternatiflerine sahipsiz. Bu ürünler için özel ölçü taleplerinizi de bize iletebilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz, ihtiyacınız olan teras kaymazlarına çok avantajlı fiyatlarla sahip olmanıza yardımcı olur.

Natural Mocha Teras Kaymazı Bakteri Oluşturmaz

Bakteri oluşturmayan yapısı sayesinde hijyeni önemseyen kullanıcılar tarafından tercih edilen natural mocha teras kaymazı, minimum su emme düzeyi sayesinde en doğru sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olur. Farklı iklim koşullarına uyum sağlayan bu ürünler donmaya ve yüksek sıcaklığa karşı da dayanıklıdır. Yüksek kırılma mukavemeti ile uzun süre dayanıklı olan natural mocha teras kaymazı özel yapısı sayesinde derz kullanımından da tasarruf ettirir. Bu özelliği sayesinde daha düşük maliyet ile daha yüksek sonuçlar alırsınız. Kendiliğinden kaymaz yapıya sahip olduğu için kaymazlar için ekstra bütçe ayırmanız da gerekmez.

Natural Mocha Teras Kaymazı Kullanışlıdır

Zeminlerde estetik ve işlevselliği bir arada bulmak isteyenlerin adresi olan natural mocha teras kaymazı, kullanışlı yapısı sayesinde hem uygulayıcısını hem de kullanıcısını yormaz. Kolay monte edilebilen bu ürünler, kir tutmadığı için kolayca temizlenir. Pürüzsüz bir yapıya sahip olan porselenin eşsiz dokusunu ayaklarınızın altında hissedebileceğiniz bu özel ürün özel olarak tasarlanmıştır. Zengin görünümü sayesinde ilk bakışta kalitesini fark edeceğiniz natural mocha teras kaymazını tüm dış mekan projelerinde değerlendirebilirsiniz. Teras yapımı, peyzaj çalışmaları, havuz çevresi ve çok daha alanda kullanabileceğiniz natural mocha teras kaymazı ve diğer tüm havuz elemanları için bize ulaşabilirsiniz. Size özel fırsatlar ve cazip tekliflerden yararlanarak istediğiniz ürünlerin kapınıza kadar kargo edilmesini sağlayabilirsiniz. Size özel atanan müşteri temsilcimizden aklınızdaki tüm soruların yanıtını alabilirsiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta