NORM Besi Ağzı

Havuzların içerisinde kullanılan Norm besi ağzı, suya hükmetmenizi sağlar. Suya yön verme özelliği ile işlevselliğini koruyan Norm besi ağzı, genellikle plastikten üretilir. Beyaz renkte üretilen Norm besi ağzının farklı renkleri de vardır. Debi ayarlı olan bu ürünler, aynı zamanda sudaki basıncın optimize edilmesinde de tercih edilir. Su basma ve havuz içi besleme gibi amaçlar için kullanılan Norm besi ağzı, yüzme havuzlarından süs havuzlarına kadar çok çeşitli havuzlarda kullanılabilir. Suyun havuz duvarından çıkması için yardımcı bir bağlantı elemanı olarak görev alan Norm besi ağzı, tüm yüzme havuzlarında kullanılan bir ekipmandır. Farklı ebatlarda üretilebilen bu ürünler, su basma ve havuz içi beslemede önemlidir.

Norm Besi Ağzı ile Efektif Havuzlar

Havuzların çok daha efektif olmasına olanak sağlayan Norm besi ağzı suyun havuz içerisinde her noktaya ulaşmasına yardımcı olur. Filtrelenen suyun, havuz içinde eşit olarak dağılmasına olanak sağlayan Norm besi ağzı, sağladığı hareket döngüsü sayesinde havuz yüzeyinde bulunan kirliliklerin denge tankına geçmesini sağlar. Savak kanalları ile gerçekleştirilen bu geçişin yanı sıra su içinde bulunan dezenfektanların da karışmasını engeller. Norm besi ağzının etkili bir biçimde çalışabilmesi için havuz yüzeyinin her 8 m2’sinde bir aparat eklemesi yapılmalıdır. Bir kenarı 2.8 m olan kare veya 3.2m2 başına bir Norm besi ağzı yerleştirilmelidir. Eğer havuzun derinliği 1.35m’den azsa her 6 m2 için bir Norm besi ağzı yerleştirebilirsiniz.

Norm Besi Ağzı ile İdeal Havuzlar

Havuzların amacına uygun olarak kullanılabilmesi için ihtiyacınız olan Norm besi ağzının havuz içinde çok olması avantajlıdır. Bu ekipmanların aynı zamanda havuz içine eşit olarak dağılmış olması gereklidir. Bu sayede filtreden çıkan su, iyi bir karışımla rahatlıkla dağılabilir. Norm besi ağzının kaynaktan yüzeye doğru diyagonal formda dağıtılacak şekilde planlanması gerektiğini unutmayınız. İhtiyacınız olan Norm besi ağzı seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli ve uzun ömürlü olan ürünler sayesinde uzun yıllar boyunca havuzlarınızın efektif bir şekilde kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Diğer havuz ekipmanları Türkiye’nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta