Novita Profilli Tutamak

25x25 boyutuna sahip olan Novita profilli tutamak, kobalt rengi ile havuzlarınızda estetik ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor. Şık bir tasarıma sahip olan Novita profilli tutamak, kaymaz yüzeyi sayesinde havuz kaydırmazları için ekstra bir bütçe ayırmanızı engelliyor. Oluklu yapısı sayesinde havuzdan taşan suyun bir kısmının tekrar havuz içerisine entegre edilmesine olanak sağlayan Novita profilli tutamak, bu sayede havuz çevresinin derli toplu bir görünüme kavuşmasına olanak sağlıyor. Havuzların hijyen kalitesini artırması ile de bilinen Novita profilli tutamak, porselen kalitesi ile en doğru sonuçlara ulaşmanıza olanak sağlıyor.

Novita Profilli Tutamak İşlevselliği ile Ön Planda

Novita profilli tutamak, işlevselliği ile ön plana çıkar. Havuza girenlerin hayatını kolaylaştıran bu ürünler, havuz içi aktivitelerinin de çok daha rahat bir şekilde yapılmasına olanak verir. Porselenin kalitesini havuzlarda yaşatmak için tercih edebileceğiniz Novita profilli tutamak, düşük su emme kapasitesi ile en doğru sonuçlara ulaşmanıza olanak verir. Bu ürünleri aquapark, site havuzları, termal havuzlar, otel havuzları ve spor kompleksleri gibi çok çeşitli alanlarda kullanabilirsiniz. Sağlığın ve hijyenin önemli olduğu tüm havuzlarda kullanılabilen Novita profilli tutamak, mevcuttaki havuzlarda ve yeni havuz inşaatlarında kullanılabilir.

Novita Profilli Tutamak Neden Gerekli?

Novita profilli tutamak, donmaya ve yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklı olması ile bilinir. Kullanım rahatlığı ve döşeme kolaylığı sunan Novita profilli tutamak, bu sayede uygulayıcısı için de avantajlıdır. İşçilikten ve zamandan tasarruf ettiren seçenekleri ile bütçenizden de tasarruf etmenize olanak sağlayan Novita profilli tutamak, hayallerinizdeki havuzu inşa ederken en büyük yardımcınız olacaktır. Kişiye özel üretim imkanının da bulunduğu havuz tutamakları, havuz kenarlarında oluşabilecek riskli durumların minimize edilmesine destek olur. Alkali maddelere ve aside karşı da oldukça etkili olan bu ürünler sayesinde havuzunuzun sağlığını koruyabilirsiniz. İhtiyacınız olan havuz ekipmanları için tercih edebileceğiniz Çilek Havuz sayesinde en doğru sonuçlara ulaşırsınız. Havuzlarınızın çok daha stabil ve uzun ömürlü olması için siz de birinci sınıf porselenden imal edilen havuz ekipmanlarını tercih edin.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta