Novita Tutamak Dış Köşe Kobalt

Havuzlarının çok daha hijyenik ve güvenli olmasını isteyenler Novita tutamak dış köşe kobalt tercih ediyor. Dış bölümünü lacivert olan bu ürünlerin iç bölümü ise havuz ile uyumlu olması adına kobalt rengindedir. Tutamağın ortasında bir oluk bulunur. Bu oluk havuzdan taşan suyun tekrardan havuza dönmesine olanak sağlar. Pütürlü yüzeyi sayesinde kaymaz yapıya sahip olan tutamaklar, bu sayede kişinin kayarak düşme riskini ortadan kaldırır. Tutamak için ayrı, kaydırmaz için ayrı bir bütçe ayırmak istemiyorsanız siz de kendiliğinden kaydırmazlık özelliğine sahip olan Novita tutamak dış köşe kobalt tercih edebilirsiniz. Havuzların dış köşelerine entegre edilen bu tutamaklar, jakuziler, hamamlar, saunalar ve çok daha fazla alanda da kullanılabilir.

Novita Tutamak Dış Köşe Kobalt Aşınmaya Dirençli

Aşınmaya son derece dayanıklı olan porselen maddesinden imal edilen Novita tutamak dış köşe kobaltta kullanılan, aynı zamanda düşük su emme kapasitesine sahip olan porselenler sayesinde alanda bakteri, mantar ve küf oluşumuna izin vermez. Daha hijyenik havuzlar için tercih edebileceğiniz Novita tutamak dış köşe kobalt, aynı zamanda çizilmeye karşı daha dayanıklıdır. Bu nedenle ister kişisel havuzunuz olsun isterseniz de ticari amaçlı olarak işletmiş olduğunuz bir havuz olsun fark etmez. İnsan sirkülasyonuna ve kullanım koşullarına karşı oldukça dayanıklı olan Novita tutamak dış köşe kobalt, özel renkleri sayesinde havuzların tamamına mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor.

Novita Tutamak Dış Köşe Kobalt ile Estetik Havuzlar

Havuzların çok daha estetik bir görünüme kavuşmasına olanak sağlayan Novita tutamak dış köşe kobalt, kolay bir şekilde uygulanabiliyor. Bu özelliği sayesinde işçilikten de maliyet tasarrufu etmenize olanak sağlıyor. Her açıdan avantajlı olan tutamaklar, sızdırmaz yapısı sayesinde havuzlarda meydana gelebilecek teknik problemlerin önceden ortadan kaldırılmasına olanak sağlıyor. Doğru bir şekilde uygulandığında uzun yıllar boyunca sizinle birlikte kalacak olan Novita tutamak dış köşe kobalt, garantili bir şekilde sizlere ulaşıyor ve gönül rahatlığıyla kullanılıyor. Eski ve yrni havuzların tamamında kullanabileceğiniz com Novita tutamak dış köşe kobalt sayesinde havuzlarınızın düşük maliyetler ile yenilendiğini görebilirsiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta