Oasis Verde Flat Tutamak

%100 porselenden iyi mahal edilen oasis verde flat tutamak, tüm havuz tiplerinin kenar bölgelerine uygulanabilir. Havuzdan çıkarken önemli ölçekte kolaylık sağlamaya yardımcı olan oasis verde flat tutamak, kaymaz özelliği sayesinde havuz kenarlarında oluşabilecek problemlerin engellenmesine olanak sağlar. Sade görünümü ile tercihi doğallıktan yana olanların tercihi olan oasis verde flat tutamak, havuzlarda doğanın esintilerini yansıtmanıza olanak sağlar. Havuz inşası esnasında meydana gelen ölçü problemlerini minimuma indirgeyen oasis verde flat tutamak, çok daha sağlam ve uzun ömürlü olduğu için de tercih edilir.

Oasis Verde Flat Tutamak ile Daha Hijyenik Havuzlar

Hijyenik havuzlar inşa etmek isteyenlerin tercihi olan oasis verde flat tutamak, bakteri üretimini azaltır. Profesyoneller, düşük su emme kapasitesine sahip olan oasis verde flat tutamakları tercih eder. Mat bir görünüme sahip olan bu ürünler havuzlarda önemli bir fonksiyonelliği arz eder. Görsel açıdan kusursuz olan oasis verde flat tutamak, teknik olarak kolay uygulanabilir olduğu için de avantajlıdır. En sıra dışı havuz projelerinde dahi rahatlıkla kullanabileceğiniz tutamaklar, profesyonel havuz inşa firmalarının yaşayabileceği tüm problemler göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Teknik engellerin tamamıyla ortadan kaldırıldığı tutamaklar farklı profil ve ebat özellikleri ile sizlere sunuluyor.

Oasis Verde Flat Tutamaklar Kalıp Uygulama Hatalarına Karşı

Kalıp uygulama hatalarına karşı da avantajlı çözümler üreten oasis verde flat tutamak, geliştirilmiş gerçek porselen ham maddesi ile imal edilir. Düşük su emme kapasitesine sahip olan porselen, bu sayede yüzeyinde zararlı mikroorganizmaların oluşumunu engeller. Estetik, işlevsel ve teknik açıdan etkileyici seçeneklere sahip olmak için siz de Çilek Havuzun zengin tutamak seçenekleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. İşçilikten ve zamandan önemli ölçüde tasarruf edebileceğiniz oasis verde flat tutamak, havuz kenarlarında kullanılır. Havuz ekipmanları arasında önemli bir yere sahip olan oasis verde flat tutamak, havuza kolay bir şekilde girip çıkmamıza yardımcı olur. Özellikle çıplak ayakla yürüdüğünüz havuzlarınıza kayarak düşme riskini minimuma indirgen bu ürünler, güvenlik önlemlerinin alınmasına yardımcı olur.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta